Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ha meg akarok halni?

Normális ha meg akarok halni?

Figyelt kérdés
Nem érzem azt hogy van értelme az életemnek.

2017. júl. 12. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
meghalni nincs értlme, találj célt az életednek nem hiszem hogy nem vágysz semmire vagy nem tudsz olyan életet elképzelni ami tetszene, és ha megvan mire vágysz már van célod és tudod mit kell tenned hogy elérd
2017. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenki az élete értelme alapján döntene, akkor már kihalt volna az emberiség. Az életednek te magad kell, hogy értelmet csinálj, másra ne várj.
2017. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam normális sajnos,én is meg akarok halni.Kb.14 éves koromban teljesen elrontódott az életem és sok esélyem volt arra is,hogy egész jó életem legyen,de az ördög a részletekben lakik.egy-két hibás döntés és puff már oda lehet az életkedv meg az időzítésen is sok múlik,hogy mikor mivel foglalkozol hány éves korban :/ mondhatni hogy a gyerekesebb/tinisebb dolgaimat nem tudtam kiélni/megélni annyi idősen amikor kellett volna,most meg egy külsőre felnőtt,belül sérült gyermeknek érzem magam....meg még van rengeteg dolog,de inkább nem írom le azokat.(sok családi/rokoni/iskolai/munkahelyi ügy)
2017. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont most írtam ki, hogy hova tűntek az öngyilkosok. És tessék. MOST lehet, hogy nincs értelme az életednek, de ha találsz neki, akkor lesz. Tervezgess, gondolkodj, jegyzetelj, és ha kitaláltál valamit, akkor tegyél meg mindet a megvalósításért. Tessék, már is adtam egy célt.
2017. júl. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a hobbijaimat sem űzhettem,mert elég rossz volt hozzá a környezet amiben "éltem" most meg már nincsen kedvem,de hogy miért nincsen,az is hosszú történet...most meg már sok a felelősség,rabszolgának kell lenni,hogy élhess felnőttként egyáltalán(mármint életben maradj)úgy érzem az én életemnek sincsen értelme.(meg a sok bunkó,okoskodó,pletykás ember is elvette a hangulatom,a sok pofázó,aki nem is ismert sosem,de azért bunkónak lenni jó volt,meg belepofázni az életembe)
2017. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meg sok olyan ember vett körül,akik másokat le akarnak húzni,keresztbe tenni neki,mert neki még nem elég rossz,nem olyan rossz,mint saját magának
2017. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sosem csinálnék ilyet senkivel,hogy fekszik a padlón,mert nincsen önbizalma vagy akármilyen személyes problémája van és akkor még belé rúgok,mert nekem az milyen jó...mert akkor az én helyzetem jobb lesz,mert az övé még rosszabb,mint amilyen lett volna nélkülem....fantasztikus emberek vannak,imádom őket(ez ilyen magyar mentalitás?mert sok ilyennek találkoztam)
2017. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem érzed. De attól még van! Csak mostanában nem tudod, hogy mi az értelme.

Nézz körül, hogy kinek segíthetnél. Bárhogyan. Máris lesz értelme az életednek.

2017. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz ennyire önző, akkor sem, ha fáj. Mindenki a maga keresztjét cipeli és mégsem lesz mindenki öngyilkos.

Minden fejben dől el, küzdj érte. Feladni a legkönnyebb.

2017. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!