Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios lennek?

Depresszios lennek?

Figyelt kérdés
Úgy para éve már csak mindenbe a rosszat látom nem igazán beszelgetek se a család tagokkal se másokkal sőt bennem van az az érzelem hogy gyűlölom az embereket nincs élet kedvem folyton szomorúnak érzem magam egyre jobban bezarkozom próbálok ugy tenni mintha minden oké lenne de belul még ks csak a fájdalmat erzem reménytelennek látom az életem a jelenem és mindent. És ez mar régóta így van nem egy 3 napja v hete kb 2 éve. Gyotornek a rémálmok nem tudom kialudni magam feszült vagyok.

2017. jan. 14. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen valószínűleg depressziós vagy, nincs valami amire vágysz az életben, de nincs meg?
2017. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondhatjuk h talan a szeretett sajnos nekem se a gyerekorom nem volt fenyes es a jelenem se a legjobb.
2017. jan. 15. 08:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Tegyél ellene hogy jobb legyen a jó dolgok nem mennek csak úgy oda, megkérdezte hogy segítsek hogy szebbek legyenek a napjaid.

Társaságba kell jarnod, vagy chatelni valakivel?!

2017. jan. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretnek beszelgetni senkivel nem latom ertelmet.

Talan nem kellet volna mindenkinek belem rugnia mentalisan es akkor nem lenne ez nem sajnaltatni szeretnem magam csupan akkor se erdekelne a boldogsagos story ha az olembe hullna szamomra nincs kiut. Szar az egesz elet ugy ahogy van.

2017. jan. 17. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!