Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha azt mondom ongyilkos...

Ha azt mondom ongyilkos akarok lenni tobb napra korhazba kerulhetek?

Figyelt kérdés

Szeretnek korhazba menni.. az hogy miert nem lenyeges..roviden nem szeretnek szuleimmel elmenni kb sehova..

Van valami amivel biztosan 2-3-4 napra korhazba kerulhetnek?

Szeretnek rendes valaszokat kapni.


2017. aug. 12. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ja, nem szeretnél velük lenni. Ha bedobod az öngyilkosság ötletét onnantól kezdve valaki mindig a seggedben lesz hogy figyeljen rád, kérdezze hogy van-e bajod, hogy érzed magad, pszichológushoz járat, stb...


Ezen az oldalon amúgy is tilos bármilyen segítséget nyújtani önbántalmazás témájában, úgyhogy nem fogsz választ kapni.

2017. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Jelentve, mert egy elmebeteg féreg vagy.
2017. aug. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyennel nem kéne játszani! De akármilyen elviselhetetlenek a szüleid, a pszichiátriai osztály garantáltan még annál is rosszabb! Egy normális orvost meg úgyse tudsz átverni, és elmondja a szüleidnek, hogy szórakoztál velük, aminek a következtében az eddigi rossz viszonyotok borzalmassá válik.
2017. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
62%
Miattad meg valakihez nem ér ki a mentő.Remélem anyád lesz az.
2017. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

brfk@budapest.police.hu

Ide küldve,mert ez szabálysértés amiért 150e lehet a jutalom.Utána tuti nem kell menni szülőkkel csak intézetbe.

2017. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Csak egy kerdest tettem fel, sajnalom ha ezzel barmit megsertettem erdekel

Nem csinaltam egyebkent semmitse..

2017. aug. 12. 19:18
 7/9 A kérdező kommentje:
* csak erdekelt
2017. aug. 12. 19:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki komolyan veszi a beszólásodat, rád hívhatja a mentőket, és ha nincs szerencséd 3-4 hétre betesznek a zárt osztályra. A célodat végül is elérnéd.
2017. aug. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Erdeklodes celjabol irtam a kerdest
2017. aug. 12. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!