Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért rossz a marihuána?

Miért rossz a marihuána?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm váltig állítja, hogy a füvezés jó, és nem érti hogy miért ellenzem.


Én csak simán ellene vagyok a drogoknak, de pontos indokot nem tudtam adni neki.


2017. szept. 8. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem rossz. Sok betegségen segít, csak a gyógyszerlobbinak az az érdeke, hogy illegalitásban tartsa, mint a kemény drogokat.
2017. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Függőséget okoz.
2017. szept. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Szakkönyvek tucatjai vannak ezzel teleírva, nekünk ezt össze kellene a kedvedért foglalni 5mondatban?
2017. szept. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tyttöö ***** válasza:
100%

Azért tartod rossznak, mert még nem próbáltad. 😂


Persze ne is tedd! Csúnya, bár egyben mókás dolog is. 😀

2017. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyászatban van jövője szerintem, de előhozhat bizonyos rejtett mentális betegségeket vagy felerősítheti azokat.
2017. szept. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A marihuanát elfüstölik, mint a cigit, így egy csomó rákkeltő anyag kerül a tüdőbe. Meg erre is rá lehet szokni.

Azt mindennkicsit is értelmes ember tudja, hogy sokkal kevesebb társadalmi, ill. eü. problémát okoz, mint az alkohol.

2017. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szamo77db ***** válasza:
15%
Magasról tegyél a barátodra! Tiszta hülye! Ne engedd, hogy téged is rávegyen a füvezésre. Az egész szervezetedet károsítja. Egy idő után képtelen leszel abbahagyni! A legjobb, ha el sem kezded!
2017. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 TOP1ANSWER ***** válasza:
100%
Nem rossz a marihuána, de lehet felelőtlenül használni. Mitől lenne rossz? Emberek milliói szívnak nap mint nap problémamentesen. Ha valaki hülye lesz tőle az a saját jellemhibája. 15 éves korom óta annyi füvet fogyasztottam mint egy kifejlett viziló és mégis elvégeztem egy mérnöki egyetemet és totál rendben van az életem. Az alkoholnál vagy 10x problémamentesebb "drog"
2017. szept. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Mit jelen a 10-szer problémamentesebb? Csak mint mérnökembert kérdezlek.

alkoholproblémamentesség = tizedik gyök alatt marihuanaproblémamentesség ?

2017. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem 'rossz' a marihuána


nincs semmi komoly negatív élettani hatása


az hogy "junkie" lesz tőle az ember se igaz, mert nem azért lesz valaki életunt semmittevő mert füvezik, hanem azért füvezik, mert ő spec egy semmittevő


ugyan én csak 1 évig csináltam heti rendszerességgel (bár nem sima füvet, hanem BHO, bután-hasisolaj; koncentrált THC, 90% körüli THC tartalommal; egy nagyobb dab mint 3-4 cigi) mikor külföldön éltem, de ennek több, mint 1 éve, s semmi 'elvonásim' nem volt egyszer sem, sőt, azóta külföldön csinálom másoddiplomámat :) :)

(pedig a bho tényleg már 'határeset')



amúgy tökre megértelek, mikor én voltam 15-17 éves, a füvet is irtózatosan elleneztem, és ledrogosoztam a füveseket, mert az milyen gáz már, miért csinálja... s ismerősömet is próbáltam lebeszélni, hogy ne csináljon ilyet, mert ez tök rossz, hát nem hallotta de rossz?


sokkal rosszabb a zöld megítélése, mint a valós hatás... persze, sokszor vonnak párhuzamot a füvezés és a senkik között, de nem azért lesz valaki semmittevő senki, mert füvezik... mint ahogy ha cigizel se leszel hajléktalan, de ha hajléktalan vagy, akkor nagy eséllyel cigizel is


nem azt mondom, hogy próbáld ki, mert ha nem akarod, ne, s ezt remélem a haverod is megérti, de tényleg nem egy földre szállt gonosz a "devil's lettuce"... a cigi, s pia sokkal kártékonyabb, meg ott tényleg erős függés alakul ki

2017. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!