Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki mit tesz azért, hogy...

Ki mit tesz azért, hogy megőrizze egészségét? Gondolok itt a táplálkozásra, mozgásra, mentális egészségre. Stb.

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyekszek könnyű, vitamindús ételeket enni, keveset nassolni, nem iszok alkoholt, nem cigizek, minden nap mozgok valamit még ha csak 1km séta is az. Kb. ennyi
2017. okt. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

taplalkozas- megfelelo mennyisegu folyadekot fogyasztok / probalok fogyasztani minden nap.

igyekszem nem tul enni magam, egy szuszra nem pakolom annyira tele a gyomrom, hogy meg se birjak mozdulni. nagyon sok zoldseget eszem, keves hust, akkor is foleg halat ill csirket maximum. szinte soha nem iszom alkoholt, kavet pedig tenyleg egyaltalan soha nem fogyasztok. mindig magunkra fozok, kesz kajat / instant kajat nem eszem. ( a meki viszont tul finom szamomra ahhoz, hogy lemondjak rola, igy neha beterek oda par falat erejeig.)

minden nap mozgasban vagyok, egyreszt mert a kutyat setaltatni kell, masreszt nem hasznalom a liftet ( 2.on lakunk, elotte a 4.re is gyalog mentem), ill minden nap tornazom otthon 15-20 percet, ami kellemesen atmozgat. ez a mentalis egeszsegemert is sokat tesz, ugy erzem. ezenkivul relaxalni olvasassal, rejtvenyfejtessel szoktam.

2017. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat. :)


Az egészség a legdrágább kincs.


Nagyon örülök, hogy másnak is nagyon fontos az egészséges életmód. :)

2017. okt. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!