Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan erősödjek?

Hogyan erősödjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma az orvos lemérte a testzsírszázalékom és az izomzatom. Mondta hogy csökkenteni kellene a zsírt és növelni az izmot. Milyen tanácsokat tudnátok adni? Étkezésem "rendben van",hisz hülyeséget nem eszek. Fehér kenyér noku,elegendő fehérje,sok sok gyumolcs. Nem sportolok,hisz nem vagyok az a nagy beilleszkedős ember. Házilag mit ajánlotok tornának? Rubint Réka? Mobilos Alkalmazások?Fegyencedzés? A lényeg,hogy a zsírt lebontsam és átalakítsam izommá. Koplalni nem fogok. Tisztában vagyok vele,hogy az izom bomlik először ha valamit elrontok. Biciklizni és gyalogolni napi 30 percet megyek. Köszönöm előre mindenkinek a tanácsát!

2018. febr. 20. 20:29
 1/1 anonim válasza:
Én nem vagyok nagy szakértő, de én a Home Workouts Androidos alkalmazást tudom ajánlani. Nekem bevált. Ha végigcsinálod a 30 napos edzéstervet plusz külön is edzel (has/mell/hát+váll) akkor szerintem te is látható eredményt tudsz elérni. Sok sikert!
2018. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!