Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mégis hogy győzzem le ezt a...

Mégis hogy győzzem le ezt a szorongást, gyomorgörcsöt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, ez a probléma már nagyon régóta fent áll nálam de eddig nem foglalkoztam vele. Onnan eredezhető, hogy szüleim elváltak és előtte folyton napi szinten ment a veszekedés balhé amit én nagyon rosszul kezeltem. És ma is rengeteg stresszel kell szembenéznem, egyetem, munka stb. Nagyon rosszul kezelem a stresszt, és emberek között szorongok. Konfliktus esetén és rámtör. Ha ismerkedek emberekkel akkor is ez van és szótlan leszek, visszahúzódó mert félénk vagyok és azután azért nem fognak birni mert ilyen vagyok, ez egy ördögi kör.

Másik eset például ha utazok buszon és valami apró konfliktus van én már gyomorgörcsöt érzek. Ma is előttem ült kb két 12 éves gyerek, elég bunkók voltak és kiröhögtek mindenkit a buszon, azt éreztem hogy szétcsapnám őket de közben ott volt a szorongás, félelem, gyomorgörcs. Nem tudom kezelni az ilyen konfliktusokat. Hasonló helyzet ha hangoskodnak az emberek vagy bunkók és nem figyelnek oda másra. Nagyon zavar hogy ennyire kikészít ez. Vannak barátaim, van barátnőm. Pszichológus drága nekem. Nincs sok időm semmire igazából. Sportolok heti háromszor. És régebben dohányoztam, akkor jobban viseltem ezt a helyzetet. Valakinek hasonló?


2016. jan. 24. 20:45
 1/1 anonim válasza:
velem is valami ilyesmi van...
2016. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!