Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan győzzem le a szorongást?

Hogyan győzzem le a szorongást?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve küszködök vele, voltam több szakembernél is(pszichológus,pszichiáter), de nem igazán javult az állapotom. Hiába találtuk meg a kiváltó okokat, egyszerűen nem tudom túltenni magam a szorongás TESTI tünetein(egész napos szédülés,gyengeségérzet,hőhullámok).Ha reggel úgy kelek, hogy nem érzek semmi rosszat, akkor is bebeszélem magamnak, hogy mindjárt jönnek a tünetek, és természetesen ez be is következik. Tudna valaki tanácsot adni, hogy hogy győzzem le a szorongást, ha a kiváltó ok maga a szorongás,és a félelem?

21/f.


2014. aug. 3. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Xanax;025-ös vagy Rivotril-Frontin. Csodákra képesek
2014. aug. 3. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mitől szorongasz? Mindig más, vagy konkrét dolgok?

Először is: töltsd aktívan a napodat, hogy 3:08-kor már ne legyél ébren. Egy jó kis kocogás este, zuhany, sör és vicces sorozat, ami lelazít. (Jóbarátok, így jártam anyátokkal)

Én 12 pontot írtam magamnak, és az ágy mellé ragasztottam, hogy minden nap az legyen az utolsó, amit látok. Ha érdekel, átküldhetem, aztán személyre szabod...

2014. aug. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!