Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kezdjek el futni?

Kezdjek el futni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem vagyok valami túlsúlyos. Az a célom hogy erősitsem a lábam. Sokat fussak lassan, vagy keveset gyorsan? NEM SZERETNÉK SOKAT FOGYNI!!!

2018. ápr. 21. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok sok edzésterv van fenn a neten. Lefogyni akkor fogsz csak, ha túlsúlyos vagy, ha nem vagy az, nincs mitől tartani.


Én anno heti 3x futottam, eleivel 3p futás 3 séta, összességében fél óra, és fokozatosan csökkentettem a sétaidőket a futás javára. Egy hónap alatt simán lefutottam a fél órát, sőt emeltem is. Egy idő után másfél két óra is lazán ment.

2018. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Futás foleg vadlira megy

Ha erositeni akarsz akkor erdemes celzottan labra edzeni

Vagy pl bringazni


Nekem azota lett sokkal erosebb a labam, amiota nemcsak futok, hanem bringazok is


(Futas mellett mindig erositettem labat ettol fuggetlenul)

2018. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem vagyok sovány. Van rajtam hús. Nem szeretném azt is leadni.
2018. ápr. 21. 18:35
 4/4 anonim válasza:

Nyugi a futástól nem megy le az izmod sőt még meg is erősödik. Ha normálisan eszel, tegát nem fogyózol pl. akkor nem is fogsz fogyni nagyon, max csak a zsír arány csökken az IZOM NEM.

Nyugodtan fuss.

2018. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!