Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el futni?

Hogyan kezdjek el futni?

Figyelt kérdés
sziasztok, tippeket szeretnék kérni hogyan tudnék elkezdeni futni, már egyszer elkezdtem de abba is hagytam rövid időn belül mert nagyon hamar elfáradtam , de elszeretném kezdeni mivel nem túl sokat mozgok. Vajon miért fáradok el olyan hamar pedig nem is vagyok nagydarab 165cm/48kg 14L

2017. dec. 16. 21:34
 1/6 anonim válasza:
Próbáld fokozatosan! Futás, kicsi séta majd újra futás. Azért nem bírod mert nem vagy hozzászokva. Ez nem teljesen függ össze a túlsúllyal. Ha rendszeresen elkezdesz futni egyre nagyobb távokat fogsz tudni megtenni egyre gyorsabban.
2017. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túl gyorsan futsz. Olyan tempót válassz, amit hosszabban bírsz! Aztán fokozatosan növelheted a távot is, a tempót is. 5000 méteres edzésterveket keress a neten!
2017. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fokozatosan kell, keress valami leirast neten es kovesd, ugy konnyebben bele josz. Amugy azert faradsz el hamar mert nem vagy hozza szokva mozgashoz. Most par evvel mikor hip-hop-oztam meg mazsoretten voltam nem volt semmi bajom faradsaggal... de miota nem meg jarok meg siman az autobusz utan futva is elfaradok :D. Esetleg kereshetsz te is valami tancot ami tetszik akkor nem meg kell fuss. En 10 evet tancoltam :).
2017. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :)
2017. dec. 16. 23:14
 5/6 anonim válasza:
Lábon!😂😂😂
2017. dec. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 igazad van :D
2017. dec. 17. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!