Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok kakilni, mit csináljak?

Nem tudok kakilni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval,voltam rgy hétig ismerőseimnél és náluk nrm mertem kakilni ,szóval hét napig nem kakiltam.Mikor hazajöttem kakiltam de csak egy kicsit és ez tegnap elött elött volt.Azóta pedig egyáltalán nem tuddk.És a hasam fáj,illetve ha eszek,hányingerem lesz és hányok is.Légyszi valaki segítsen itt szenvedek napok óta.
2018. jún. 24. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha házi módszert szeretnél, akkor próbáld ki a kávét (tejeskávé is jó, én azt szoktam). Ha nem szereted, akkor glicerinkúp. Kíméletes, de hatékony.
2018. jún. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

sok folyadek...

glicerines vegbelkup...

Utolso esetben:

beontes, keszulek gyogyszertarban kaphato..

2018. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
AZONNAL orvos... ha hánysz, akkor az azt jelenti, hogy már nem tud hová továbbítódni a székleted.
2018. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Vannak ezek az intim beöntők próbáld ki csodákra képes
2018. jún. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tegnap ittam tejeskávét.Ketszer kakiltam egymás után,de hasmenésem volt.Most pedig megint nem rudok kakilni...😕
2018. jún. 26. 08:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyél meg 1 kiló bararackot, fél kiló szilvát és arra igyat a tejeskávét! Egy hétig fel se fogsz álni a wc ről!!!
2018. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma már tudtam kakilni rendesen😂🤗😂
2018. jún. 26. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól még ehetsz barackot!😁
2018. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!