Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 napig nem ettem semmit, ma...

5 napig nem ettem semmit, ma elkezdtem enni, és hasmenésem van. Hogy kezdjek el enni?

Figyelt kérdés
Mennyire szűkülhetett össze a gyomrom? Inni is csak kb fél litert tudtam..
2010. aug. 25. 12:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ja, az a fél liter arra vonatkozik, hogy kb annyit ittam 5 napig...

Bocsánat ha nem volt érthető elsőre

2010. aug. 25. 12:11
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Miért ettél ma?
2010. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mert már gyenge voltam és éhes, ja meg végre tudok enni is. :D Bár nagyon lassan és fáj, de tudok.
2010. aug. 25. 12:13
 4/14 anonim ***** válasza:
uff...lassan kezdj el enni, kis adagokat
2010. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kb tenyérnyi nagyságú csirkemellet ettem.. :S
2010. aug. 25. 12:14
 6/14 anonim ***** válasza:
Először turmixokat,leveseket,püréket egyél.Aztán szépen lassan térj vissza a szilárdra.:)
2010. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
talán először orvoshoz kellene menni.....
2010. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem böjt megtörésére keress rá neten mivel gyakorlatilag olyan mintha böjtöltél volna. Én úgy néztem, hogy először főleg főtt krumplit, párolt zöldségeket ajánlanak, nem fehérjét.


Itt ( [link] például ezt írják:

A böjt megtörését is óvatosan végezzük, reggelire együnk kevés reszelt almát, ebédre főtt zöldséget, kevés nyers gyümölcsöt is fogyaszthatunk, amiket alaposan megrágva nyeljünk csak le, így tehermentesítve –csökkentett üzzemódban– lévő szervezetünket. Vacsorára is hasonlóképpen válasszunk az ennivalókból. Emellett nyákosra főzött barna rizst is ehetünk. A következő napon már vehetünk magunkhoz joghurtot, könnyű sajtokat, gabona-termékeket, növényi olajokat is. Cukrot, húst lehetőleg csak harmadnaptól fogyasszunk.

2010. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Különben nem hiszem, hogy orvosi segítségre lenne szükségem, az agyammal köszönöm, nincs baj, nem fogyókúra miatt nem ettem.

2010. aug. 25. 12:43
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem? Beteg voltál? Akkor azért van hasmenésed is.

Főtt krumplit sóval vagy üres főtt rizst egyél, esetleg főtt répát (konzerv is jó). Max. üres pirítós jöhet szóba, de csak fehér kenyérből, kis vajjal, sóval. És egyszerre keveset egyél, pl. 1 krumpli, 20 perc múlva még egy. Vagy fél szelet kenyér, később még egy fél.

2010. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!