Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hízni akarok mert nagyon...

Hízni akarok mert nagyon sovány vagyok. Mit kéne csinálnom hogy hízzak? Bikiniben is szégyenlem magam.

Figyelt kérdés
Barátom előtt le sem merek vetkőzni
2018. júl. 30. 11:18
 1/3 anonim válasza:
Ne hízz hanem edz! Igen idő igényesebb ,viszont azért szebb az eredmény nem de? Nem írod hogy nem ennél rendesen ,de figyelj oda a helyes táplálkozásra. Találd meg a saját sportod az izmok szebbek mint a zsír. De azért mércével,ne terheld túl magad ne erőltesd meg. Csak türelmesen. Mennyi idős vagy?
2018. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. Én eszek rendesen. Sportoltam de már abbahagytam
2018. júl. 30. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld magad, a testedet mindenhogyan lehet szeretni - és a barátod fogja is szeretni. Sőt, sokat segíthed az önbizalmad növelésében, ha látod, hogy valaki értékeli a testedet.


Az edzés nem rossz ötlet és persze nem mindegy, hogy mit eszel és milyen rendszerességgel. Ha az edzés és a rendszeres, sokszínű evés ellenére sem változik semmi, akkor érdemes lehet majd felkeresni egy orvost - előfordul, hogy valamilyen ételallergia miatt minden kijön az emberből.

2018. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!