Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet altatót felíratni?

Hogyan lehet altatót felíratni?

Figyelt kérdés
Évek óta nem tudok időben lefeküdni. Iskolába járok, ezért jó lenne 11re elaludni, de képtelen vagyok lefeküdni éjfél előtt, ha pedig sikerül, akkor nem tudok elaludni. Nagyon sokat stresszelek az iskola miatt és kényszerbetegséggel is küzdök, ezért amint az alvásra kerül sor, két opció áll fenn: álmos vagyok, de nem tudok elaludni, vagy pedig nem akarok lefeküdni, mert annyira szorongok. Ittam már nyugtató teát, szedtem nyugtatót, mindent kipróbáltam már, de nem tudok időben lefeküdni és elaludni. Emiatt nem tudok teljesíteni nap közben, alszom órákon és a kényszerbetegségem is rosszabb, ha fáradt vagyok. Évek óta ez megy és ez az érettségim éve, ezért nagyon fontos lenne kipihentnek lennem. Tudom, hogy az orvos csak utolsó opcióként ír fel egy ilyen komoly gyógyszert, ezért eléggé nehéz lenne kiharcolni, főleg, hogy háziorvoshoz mennék és nem maszekra. Van valakinek ötlete, hogyan tudnék felíratni magamnak egy jó altatót, ami végre segítene? Előre köszönöm szépen! 18/l

2018. aug. 31. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Mondd el ezt neki és felírja. Milyen nyugtatót szedtél ami nem segített ?
2018. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szedtem ataraxot szorongáscsökkentőként, hogy tudjak aludni, szedtem frontint és valeriánát is.
2018. aug. 31. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
ataraxtól és a frotintól sem tudtál aludni? MEnnyit szedtél belőlük? Lehet egy pszichiátert kéne felkeresned.
2018. szept. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a háziorvos is felír altatót, de te nagyon fiatal vagy ezekhez a szerekhez. Nem is értem...frontin...kitől kaptad? Erős nekem is a gyanúm, hogy neked pszichiáterre lenne szükséged, a szorongás mögött kell lenni valaminek.
2018. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pszichológushoz jártam hónapokig, de nem ért semmit. Pszichiátria legközelebb másfél órára van tőlem, maszekra pedig nincs pénzem. A frontinból már nem emlékszem, hogy mennyit szedtem, mert régebben volt, viszont ataraxot napi 2x kellett.
2018. szept. 2. 19:16
 6/6 Gigike86 válasza:

Átérzem a helyzeted teljesen.. :( Nekem ugyanez volt fiatalon.. is.. és most is ez van 32 évesen. Nem tudok egyszerűen elaludni és ez egész életem megkeseríti. Borzalmas érzés amikor aludni szeretnél, de még fáradtan sem megy.. :(

Megkérdezhetem, hogy sikerült végül felirass valamit ami segített aludni?

Nekem egy időben ez sajnos csak nyugtatóval ment :/

2019. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!