Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a húgom,...

Hogyan vegyem rá a húgom, hogy el menjen orvoshoz?

Figyelt kérdés
Szóval, ő jiu jitsuzik hobbi szinten. Tegnap a partnere kicsit erőteljesebben rúgta fejen, mint szabadott volna, abba is hagyták egyből, és felhívott, hogy menjek el érte, mert nem bírna hazagyalogolni. Egész úton szédűlt és 2x hányt. Ennek ellenére makacsul tiltakozik az ellen, hogy orvoshoz menjen. Mondtam neki, hogy elviszem én, ha fél hogy összeesik az utcán, vagy nem tud egyedül elmenni, de nem hajlandó. Nem mondanám, hogy túl jól van, mert egésznap fekszik és fal fehér. Hogy vegyem rá, hogy el kell menni orvoshoz, mert ezt nem hagyhatjuk annyiban?

2018. dec. 28. 19:52
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Az orvos mondta, azt mondta kisebb agyrázkódás, pihenjen és ne nagyon mozogjon, sportoljon, mert az árthat. Azt mondta, ha éjszakára, vagy reggelre rosszaboddik a helyzet vigyem be, de egyelőre nem érdemes.
2018. dec. 28. 21:39
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy meg se vizsgálta? Szép kis szakbarbárt fogtatok ki.... Azzal legyél tisztában hogy nagyon gyorsan romolhat az állapota.
2018. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Megvizsgálta.
2018. dec. 28. 21:58
 24/28 anonim ***** válasza:
Akkor meg nagyon tartsd be az ébresztési időket, megmentheted az életét vele.
2018. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Hogy telt az este? Hogy van a tesód? Remélem jobban.
2018. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Hála Istennek teljesen jól van. Kicsit még bágyadt, de azon kívűl minden rendben vele. Azért még ma figyelem, hogy hogy van, mitcsinál, tudatánál van-e teljesen.

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget és a jókívánságokat! Előre is Boldog Újévet nektek!

2018. dec. 29. 12:44
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kéne egy ilyen tesó, aki ennyire törődik velem!
2018. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Be kell valljam neked, hogy miután elköltöztünk mindketten én sem nagyon foglalkoztam vele. Nem érdekelt, pedig ő sokat hívott, hogy menjünk el valahova, igyunk meg valamit, de nem nagyon mentem vele, éltem az életem. Aztán volt ez a baleset. Borzasztó állapotban volt, napokig haldoklott én pedig rájöttem, hogy mennyire fontos nekem és hogy akár el is veszíthettem volna. Többet beszélgetek vele, többet vagyunk együtt, mert bármikor történhet bármi.
2018. dec. 29. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!