Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen tanácstal...

Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok. Minden tanácsot meghallgatok

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Pár éve füvet szívok, az utóbbi időben kevesebbet, mert nem mindig engedhetem meg magamnak, de ha nem csinálom kattogok rajta, muszály pl: Instán olyan videókat néznem amiben tekernek stb, ezen gondolkodom honnan szerezzek rá pénzt stb. Pár napja a legjobb barátomnak megfogadtam hogy befejezem, magamnak is megfogadtam, aztmondtam tudok e nélkül élni, de visszaesni látszom, úgymond mostis a szakadék szélén állok, mert van rá pénzem de minden egyes rohadt erőmmel azon vagyok hogy nemkell, de félek holnap megint más lesz erről a véleményem.. Pedig tudom hogy rosz hatással van rám :/ Olyan mint egy rohadt szar se veled se nélküled kapcsolat, perpill Blr - viszlát c. Zene tartja bennem a lelket... Hogy kattanjak le róla? :( Már azis sokat segített hogy ki írtam magamból, de sajnos a magány is rátesz egy lapáttal hogy vissza csússzak megint (Nem önsajnáltatásnak szántam) Elég kicsi amúgy az önbizalmam szerintem, és sajnos ezis rátesz, mert pont a depresszió, édesapám halála, emberek elvesztése, stb miatt menekültem el ebbe. Bocsi ha rosz a fogalmazás, vagy ilyesmi, full mélyponton vagyok.

2019. ápr. 25. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mindig legyen programod, mindig legyen dolgod, fess, olvass, edz, segíts a szüleidnek, dolgozz. A munkaterápia beválik, én észre sem vettem úgy szoktam le. Fessd ki a házat.
2019. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Te nem 'drogfüggő' vagy, csak depressziós. Úgy fogalmaztad meg az egészet, mintha a heroinról lenne szó, pedig ez csak egy gyógynövény, amiről sokat semmit sem tudnak. Legfeljebb azt, hogy lehet tőle 'kábulni'. :)

A fű, maga a THC okoz ilyen tüneteket, de csak enyhe mértékben. Ez nem azért, mert annyira erős függőséget okoz, hanem azért, mert a ganja már az életed része lett. De mi a baj ezzel? Semmi.

Próbáld meg esetleg szétválasztani a cannabist és a munkát/iskolát. Ha valami dolgod van, akkor ne szívj, ha pedig elvégezted, simán megnézhetsz valamit Netflixen egy jó pizza mellett. Van ettől jobb este? Nem hiszem. :D

2019. máj. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Pontosítok. Netflix, pizza, fű. :)
2019. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!