Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mással is elő szok fordulni?

Mással is elő szok fordulni?

Figyelt kérdés
A hallasom jo mert hallom a kisebb zajokat is, viszont elő szokott fordulni, ha.beszélnek hozzám nem hallom pontossan, hogy mit mondanak,pedig figyelek rá.

2019. jún. 4. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Jaja. Zaj volt a kommunikációs csatornában, ezért az adótól nem juthatott el a vevőig a teljes információ. Vagy már maga az adás volt gyenge...


Ilyenkor nyugodtan megkérheted a beszédpartneredet, hogy legyen szíves hangosabban és érthetőbben beszélni, mert kíváncsi vagy rá és szeretnéd érteni, hogy mit akar mondani neked. Vagyis én ezt szoktam tenni.


Sokan beszélnek halkan, kicsit önbizalomhiányosan, és ilyenkor még úgy sem érteni sokszor a másikaz, ha csendben vagy és mellette. Sokan ilyenkor úgy jeleznek, hogy hangosabban válaszolnak, ebből remélve, hogy megérti a partner, mi a gond... én nem szeretem az ilyen utalgatásokat. Ha szeretnél valamit, akkor mondd ki! Kérni az egyik legfantasztikusabb dolog!

2019. jún. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Az is lehet, amit 1-es mond, bár ezt azért fel lehet ismerni elég hamar.

Attól is lehet, hogy a füled csak bizonyos frekvenciákat nem tud felfogni, ez lehet attól, hogy sokat hallgatsz zenét pl.

2019. jún. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokszor.
2019. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!