Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Égésí sérülésre jó ötlet...

Égésí sérülésre jó ötlet borotva habot kenni? Használna?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Kenhetsz rá kacsa zsírt is.
2019. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor nem jó ötlet?
2019. júl. 8. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Irix spray kell rá (vagy Naxol), gyógyszertárban kapható.
2019. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet. Ha már nem hólyagos, akkor lehet rá tenni vagy aloe vera gélt, vagy hámosító kenőcsöt (pl. Neogranormon, Bepanthen). Sajnos én is éppen ezzel küzdök. Jobbulást!
2019. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Talán az ősi módszert kellene bevetni,tejföllel bekenni .
2019. júl. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De miért pont borotvahabot, semmi más nincs otthon ?
2019. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet, ha csak bőrpír, akkor nálam bevált a körömvirág krém, de ha hólyagos, vagy sebes, akkor semmit ne kenj rá, steril kötés kell és várni, hogy begyógyuljon.
2019. júl. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Aloe vera friss nedve vagy Panthenol spray. Nekem mindkettő bevált. Még most, pár nap elteltével is használ az Aloe vera.
2019. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A legeslegjobb ami az én harmadfokú égési sérülésemet is helyrehozta gyakorlatilag pár nap alatt a kék lukács kék kenőcse. Furán hangozhat de ez a kenőcs valóban begyógyítja nem csak az égési sérülést de bármely fizikai sérülést is. Évek óta haszálja az egész család nálunk mindig van 1 a hűtőben.
2019. júl. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!