Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után tényleg...

Körülmetélés után tényleg nagyobbnak tűnik?

Figyelt kérdés

Nos, hamarosan körülmetélésem lesz, és hát mi mást is tenne az ember, mint hogy igyekszik informálódni.Olvastam máshol, és itt is pár erről szóló kérdés alatti válaszokat, és találtam párat, ahol megerősítik az állításomat.Például ezek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__..


2020. jan. 18. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

És? Mit számít?


Körülmetélés után majd nézegeted magad a tükörben? Az ágyban a gyengédség, a másikra való odafigyelés, az egymásba olvadás számít elsősorban, azaz a szerelem. Ez a szeretkezés alapja, nem a péniszed mérete. Egyébként is: a legmagasabb nőnek is max. 15 cm hosszú a hüvelye. Csak hogy tudd.

2020. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

És mi az ami nagyobbá tenné?

Ha ez igaz lenne,mindenki metéltetné magát,ha kell ha nem .

2020. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Tök mindegy! Neked úgyis házasságközvetítő fog párt találni, tisztán üzleti alapon!
2020. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én műtét után tényleg rácsodálkoztam, hogy mennyivel nagyobb lett, aztán kisült, hogy csak meg van duzzadva, nyilván mert a műtét alatt összevissza sanyargatják, amiből persze az ember semmit nem érez az érzéstelenítés miatt. Pár hét után visszaáll a rendes állapotába, ami nyilván méretben ugyanaz lesz, mint korábban. Fizikai képtelenség, hogy megváltozzon a mérete, azért mert eltávolítják a fitymát. Hogy optikailag nagyobbnak tűnik-e, az lehet, ezt azért nehéz megmondani, mert teljesen máshogy néz ki előtte és utána.
2020. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"És? Mit számít?

Körülmetélés után majd nézegeted magad a tükörben? Az ágyban a gyengédség, a másikra való odafigyelés, az egymásba olvadás számít elsősorban, azaz a szerelem. Ez a szeretkezés alapja, nem a péniszed mérete. Egyébként is: a legmagasabb nőnek is max. 15 cm hosszú a hüvelye. Csak hogy tudd."


Nem tudom, hogy hogy sikerült egészen idáig eljutni, és ilyeneket állítani - mert én ilyet nem írtam, hogy nézegetni fogom magam (nem vagyok ilyen), de ha gondolatolvasónak hiszed magad akkor inkább keress egy pszichiátriát.

2020. jan. 18. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyobb is lesz!


Pár napig be lesz dagadva,addig nagyobb lesz!

2020. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Levágnak belőle egy darabot.

Hogy tűnik akkor nagyobbnak?

Egyáltalán mi szükség van az amputációra?

2020. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!