Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tényleg igaz, hogy körülmetélé...

Tényleg igaz, hogy körülmetélés után kicsit ksebb lesz a farok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Én pont az ellenkezőjét hallottam, hogy inkább egy kicsivel nagyobb lesz.
2011. márc. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is az ellenkezőjéről hallottam.
2011. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%

Természetesen KISEBB LESZ. Miért ne lenne, hiszen levágnak belőle. Azt mondják sokan, hogy nagyobbnak tűnik a műtét után. Szerintem ez marhaság. Nekem megcsinálták és nagyon gáz, NAGYON.

Most több, mint kétmilliót kell összegyűjtenem, hogy megcsinálják :(

Ennyi a visszaalakítás... mert nem akarok kiszáradt, foltos makkot kint látni, mert másokat is elijeszt :(


Egy orvos amúgy le is írta egy helyen, hogy átlagban mennyivel lesz kisebb az ember pénisze egy körülmetéléstől. Nem nagy különbség, de akiknek kicsi a péniszük, azoknál ez számít...

2011. márc. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne már kisebb?

Nem a farkadból vágnak le, hanem a makk körüli bőrt távolítják el.

Sőt, optikailag szerintem nagyobbnak tűnik, mert az a löttyed bőr nincs rajta, hanem szép, egyenes, sima. A férjemet is körülmetélték és gyönyörű a szerszám. Jó ránézni...

2011. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

ezen a linken kicsit lentebb van egy kép a két állapotról, szerintem a körülmetélt szebb


[link]

2011. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

A csúnyán sikerült körülmetélésekről (jó sok van belőle) bezzeg nem tesznek ki fotókat.


Nekem iszonyat ronda lett és persze ez mindig utána derül ki... hogy milyen lesz... évekkel utána kiszáradó makk, cikkcakkos vágás, lyukak, fájó merevedés... ezek nekem mind vannak...


És IGENIS KISEBB LESZ A PÉNISZ ne higgye már el senki, hogy nem, hiszen feszül a bőr és nem tud a pénisz úgy megnőni, ahogy eredetileg megnőne, amerikai urológus honlapján láttam is egy adatot arról, hogy mennyi az átlag, amivel KISEBB az a pénisz, amit körülmetélnek.

Mindenesetre nagyon gáz a körülmetélés, gyerekkoromban, amíg még nem azzal volt bajom, hogy nem működik, fáj mereven meg ilyenek, addig meg az volt zavaró, hogy mindenki megbámulta és csúfoltak miatta többször


Nem tudom, milyen beteg állat az, aki ilyet csináltat a gyerekén, de jobb helyen börtönbe csukják az ilyeneket


A kislányok csiklóját se szokás kivágni civilizált helyeken, szerintem ezt se kéne erőltetni

2011. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Van ott egy komment is, egyébként, érdemes elolvasni
2011. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

Ha valamiről levágnak valamit, akkor az mitől lenne nagyobb???

Anyám borogass.... ehhez már nagyon sötétnek kell lenni, bocs

2011. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Utolsónak! Bocs de te vagy kicsit sötét. A körülmetéléskor nem a farkát vágják le, csak a bőrt. Kisebb ettől nem lesz.
2011. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8%

Nos, nekem levágtak belőle, és mivel hiányzik belőle, kisebb lett.

Ekkora baromságról nem fog tudni meggyőzni senki, de nem a kisebb pénisz zavar, hanem az, hogy kiszáradt a makk, ronda, feszül a bőr stb

2011. máj. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!