Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meg lehet különböztetni hogy...

Meg lehet különböztetni hogy valaki azért van körülmetélve mert zsidó vagy mert szűkülete volt?

Figyelt kérdés
Tudtommal a zsidók teljesen levágják, azaz körbe, simán meg csak annyira amennyire biztosan muszály. Ez igaz?

2020. ápr. 10. 15:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Fitymaszűkület következtében is előfordul, hogy valaki teljes - és nem csak részleges körülmetélésen esik át, így ez alapján különbséget tenni nem lehet.
2020. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Lehet pl muszlim is.

Lehet, hogy csak simán levágatta, mert így tetszik neki.

2020. ápr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Olyan nincsen. Egy fiú soha nem vállna meg tőle önszántából. Aki fiú az tudja mennyire szúr és hogy nem lesz olyan jó a szex.
2020. ápr. 10. 17:24
 4/22 anonim ***** válasza:
24%

Normálisak önszántukból soha nem válnak meg .

KI az aki önszántából kiszedeti a manduláit,hogy még véletlenül se fájduljanak meg ?

A természet a bőrt sem feleslegesen alkotta oda .

Aztán most nem kell jönni a higéniával.Aki lusta megmosni,az a bőr nélkülit sem mossa .

A zsidók a hova tartozásukat is ezzel jelölték.

Pár napos csecsemőknél már elvégezték.

2020. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szerintem is igaza van az utolsónak. A szexről nem is beszélve, próbáltam úgy masztizni hogy teljesen hátre volt húzva. Nem is élveztem, sőt fájt, pedig volt síkosító rajt.
2020. ápr. 10. 18:03
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Attól, hogy ti nem szeretnétek körülmetélve lenni és beteges, fóbiás módon irtóztok tőle még simán lehetnek mások, akik szeretnének akár vallási, akár bármilyen más okból. Nyilván annyira sz#r nem lehet, ha teljes életeket le tudnak élni csecsemőkorban körülmetélt férfiak is egészséges szexuális élettel. Az nem oszt, nem szoroz, hogy "egyszer kipróbáltam és nem volt jó". Ha mondjuk eltörik a karod és begipszelik, az is sz#pás egy pár napig, aztán már kb észre sem veszed, úgy megszokod.
2020. ápr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nincs egézséges szex úgy. Nem lesz természetesen nedves, még egy kicsit sem. Aztán cserepes és töredezéses lesz és nem érez már semmit belőle.
2020. ápr. 10. 18:26
 8/22 anonim ***** válasza:
35%

A természet semmi feleslegeset nem alkotott az emberre.

Fél lábbal is el lehet jutni mindenhova .

Akinek külsőleg hiányzik valamilyen testrésze,műtéti eljárással az csonkolva lett. Én ara lennék kiváncsi,ha 18 éves korban a fiúk megkérdeznék a szüleiket,miért is lettem metélve,mit mondanának. ?

Mert nem mindenki eü probléma lett mdtélve.

Miért nem hagyják ezt meg a fiuknak,majd ők eldöntik ezt a dolgot.Nálunk 18 éves korig mindenben a szülő dönt .

2020. ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%

A makk felületét nem bőr boritja,hanem nyálka hártya .

Metélés után,ez orvosi szóhasználattal mondva ,elkérgesedik.

A kinek bőr fedi,azé kevésbé szárad ki.

Hogy szexnél,vagy előtte kinek nedvesedik ,vagy nem,az nem ide tartozik már .

2020. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Ritkaság, hogy szűkület miatt annyira és úgy kelljen, mint vallásiag, ezért általában meg lehet különböztetni.

+++

"Aki fiú az tudja mennyire szúr és hogy nem lesz olyan jó a szex."

1) Ismerek olyanokat, akik felnõttkorban tértek be, aminek természetes velejárója a körülmetélés. Van 2-3 gyerekük. És nem panaszkodtak, hogy nem lett volna jó.

Vannak tvábbá, akik felnõttkorban tudták meg, hogy zsidók és fontos lett nekik. Vagy tudták, de csak felnõtt korukban lett fontos. És szintén nem panaszkodtak.

2) Sok csaj szerint jobb a metélttel, mint a metéletlennel.

Amúgy nyugaton divat, kiváltKaliforniában, igaz, ott újszülöttkorban csinálják, szinte automatikusan, úgyhogy a zsidó szülõk külön szólnak, hogy nekik az nem felel meg, majd a rabbi.

"Pár napos csecsemőknél már elvégezték."

Nem "pár napos", hanem kifejezetten 8 napos, mert ez a Tóra parancsa. Még akkor is, ha a nyolcadik nap Szombat. Kivétel, ha valamilyen újszülöttkori betegség.

2020. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!