Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meg lehet különböztetni hogy...

Meg lehet különböztetni hogy valaki azért van körülmetélve mert zsidó vagy mert szűkülete volt?

Figyelt kérdés
Tudtommal a zsidók teljesen levágják, azaz körbe, simán meg csak annyira amennyire biztosan muszály. Ez igaz?

2020. ápr. 10. 15:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap hozta fel ezt a témát egy vallási okokból felnőtt korban körülmetélt barátom és azt mondta, amit mások is már föntebb, hogy ég és föld neki a különbség, bőven hálás azért, hogy vallása megkívánta ezt, mert akármennyire alaposan tisztálkodó a metéletlen férfi, csak összegyűlik ott mindig annyi váladék, hogy az még neki is kellemetlen legyen, azt mondta, folyton csípte, amin azért én eléggé meglepődtem, és akkor még a nőkbe hordozott betegségek esélyeiről nem is beszéltünk, ugye...


Persze az ő hálás és pozitív tapasztalatához hozzájárul a vallásos életmódja is, szóval nem tudom, mennyire objektív, ám azt is mondta, hogy van különbség az orvosi meg a vallási metélés között, ami szintén meglepett, mert nem gondoltam volna: a zsidóságban valamennyivel többet vágnak le, mint az egészségügyileg szükséges lenne.

2020. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 szellkriszta ***** válasza:
100%

Nekem a pasim lett felnőttként metélve. Láttam, hogy hátul a farkán látszik 4-5db apró varratnyom (pici lyukak), ill. kicsit látszik a heg.


Sztem ez a különbség a zsidó és a felnőttkori között, mert újszülötteknél nem kell összevarrni. -bár olyat élőben nem láttam.

2021. jan. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!