Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meg lehet különböztetni hogy...

Meg lehet különböztetni hogy valaki azért van körülmetélve mert zsidó vagy mert szűkülete volt?

Figyelt kérdés
Tudtommal a zsidók teljesen levágják, azaz körbe, simán meg csak annyira amennyire biztosan muszály. Ez igaz?

2020. ápr. 10. 15:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 évesen csinálták és teljesen lekapták szóval gondolom nem lehet megkülönböztetni a kettőt


> Ez kiszárad, elveszti a természetes nedvességét, ettől mivel kiszárad, nem érzed már a szexet. Semmit nem érzel.


Akkor nem érzek semmit ha száraz és el van rakva a nadrágba. :D Amint nedves lesz rendben van. Lehet h valamivel kevesebbet érzek, nincs összehasonlítási alapom, de nem gondolom h vészes.

2020. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező, ez most neked miért olyan fontos? Mi a kérdés lényege? Bizonygatni, hogy a körülmetéltek nem éreznek semmit? Neked nem mindegy, hogy mások mit éreznek? Talán őket kellene megkérdezni róla. Téged fenyeget a veszély, hogy körülmetélnek? Tudtommal ez egyéni döntés joga, ha nem akarod, akkor nem fognak. Ha nem áll fenn a veszély, akkor pedig örülj a fitymádnak.
2020. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%

A kérdésedre választ adva nem, nem lehet megkülönböztetni ránézésre. Magyarországon például, de szerintem bárhol máshol a világon is olyan körülmetélést végeznek, amilyet a páciens kér a műtétet végző orvostól. Amikor engem metéltek körül 19 évesen, leültünk az orvossal megbeszélni. Elmondta a vizsgálat után, ő hogyan végezni. Mutatott képet és rajzot is. Elfogadtam, mert pont olyat akartam. A különbség itt szerintem az állami orvosok és a magánkórházban praktizáló orvosok között lehet, azon belül is a hozzáállásuk. Én 200 ezer Forintot fizettem tavaly a műtétért, de minden fillért megért, mert a pénzemért tisztességesen elvégezték a munkájukat és nem vették be a lesz@rom tablettát.


A további komment szekcióban írogatott bicskanyitogató stílusodra annyit szeretnék reagálni neked kedves kérdező és a többi hozzászólónak, hogy engedjétek meg, hogy mindenki maga döntse el, milyen szerszámmal szeretne élni. Nekem relatív fitymaszűkületem volt, fitymaletapadásom és gyulladásom, mert a szűkület miatt nem tudtam normálisan mosni sem, éveken át. Szégyen vagy nem szégyen ez van.

Attól, hogy ti zsigerből ellenzitek ezt a beavatkozást, még rengetegen vagyunk mellette. Persze nem várom el egy ilyen elmaradott gondolkozású néptől, mint a magyar, hogy nyitott legyen az új dolgokra. Épp a magyar mentalitás és gondolkozás miatt nem fogja ez a nép soha elérni egy USA vagy egy fejlett európai ország színvonalát.

De kérdem én, ha ez olyan elítélendő dolog - mármint a körülmetélés -, akkor amerikában a férfiak 80 %-a miért él fityma nélkül.

Mindenki maga döntése, hogy megoperáltatja e magát.


A személyes tapasztalatom az, hogy az életem gyökeresen megváltozott. Nem csak abban a tekintetben, hogy már nem vagyok túrós f@.szú, mint fitymával rendelkező férfitársaim. Én ennek a műtétnek csak az előnyeit tudom sorolni. Ahogy a világ orvosainak nagy része is. Akkor nehogy már majd egy gyakori kérdések felhasználó mondja meg nekem, hogy ez a műtét előnyös e vagy sem, azzal a 8 osztályos végzettségével. Ennyit erről.


20/F


PRIVÁT ÜZENETET NEM KÉREK!

2020. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%

Hogy oldjuk is kicsit a hangulatot:

"egyik közkedvelt pesti anekdota, amelyet egy ismert zsidó sebészprofesszorról mesélnek.A professzor úr Holló utcai rendelőjében megjelent egy izgatott fiatalember, azt követelve, hogy kasztrálják ki.

— De édes fiam, hogy jut eszébe az ilyesmi? — faggatta őt a professzor.

— Doktor úr, ne kérdezzen semmit, csak végezze el a kasztrációt, higgye el, rendesen megfizetem.

— Nem erről van szó, édes fiam, de a kasztráció végzetes dolog, különösen ebben a korban.

— Professzor úr, végezze el a műtétet, életbevágó szükségem van rá.

Mit volt mit tenni, a fiatalember nem tágított, így aztán megtörtént a kasztráció. A professzor oldalát azonban továbbra is furdalta a kíváncsiság, ezért a sikeres műtét után megkérdezte:

— Édes fiam, most már túl vagyunk rajta, igazán elárulhatja nekem, miért volt szüksége erre a műtétre?

— Tudja, Doktor úr, én halálosan szerelmes vagyok egy zsidó lányba. Márpedig a család ragaszkodik ehhez a műtéthez…

— Szent ég, édes fiam, azt műtétet, amire gondol, circumcisiónak hívják! — kiált fel ijedten a professzor.

— Na látja, doktor úr, ez a helyes kifejezés…


Raj Tamás" - [link]


Szóval, aki ilyesmire készül, ügyeljen a helyes kifejezésre! :)

2020. ápr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Simán születhettél Amerikában, ahol a többségnek levágják újszülöttként. Lehetsz muszlim, lehetsz zsidó. Lehetett fitymaszűküketed és a szüleid döntöttek helyetted. Senkinek semmi köze a farkadhoz, hogy hogyan néz ki most. Ha nagyon sasolja az öltözőben, akkor már gondok vannak.
2020. ápr. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Dél-Koreában az 50-es évek óta szinte mindenkit metélnek, nem zsidók. Az USA-ban ugyan csökken a spanyol ajkúak miatt az arányuk, de még mindig jelentős, ezekben az országokban inkább a megelőzés a cél, gondolj bele, minden szülő járna a gyerekorvoshoz kuki problémával, összeomolna az egészségügy. Az önző férfiak nagy részt magukra gondolnak, a körülmetélés jelentősen csökkenti a méhnyakrák előfordulását és más hasonló szövődményes betegségeket. Japán kultúrájában a fedett makk a szégyennel egyenlő. Fülöp-szigeteken keresztények élnek és mindenkinek bemetszést hajtanak végre, nem túl szép, de megoldás. Nem mondanám, hogy kizárólag vallási okok miatt metélnek és nálunk inkább döntés kérdése, hogy ki mivel ért egyet. Köszönöm!
2020. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, én is körül vagyok metélve, és az általad bőszen hangoztatott hátrányok közül - most figyelj - eggyel sem találkoztam :) Azt, hogy te valamit kipróbáltál, és az speciel nem volt jó, igazodási pontnak nem elég. Ja és ne te akard megmondani, hogy kinek mi a jó :)
2020. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Körülmetéltként közlöm az alábbiakat: elején valóban nehezebb volt a használata, de körömvirágos krém és testápoló használatával nekem sikerült megállítani a kérgesedését. A szexualitás sem rosszabb egyáltalán, 2 év elteltével sok esetben már nincs is szükségem sikosítóra. Emellett körülmetélés következtében a szervezet kialakít a makkon egy plusz védőréteget, ami fityma mellett nincs. Teljesen másnak mondanám és egy fitymás így előre egyáltalán bele sem tudja képzelni magát. Csak rémképek terjednek vaktában.


Nekem egészségügyi okokból volt rá szükségem, de tulajdonképpen ismerem az egészséges fitymát és így immáron a körülmetélt állapotot is. Számomra szerencsés módon az utóbbi helyzet előnyömre is vált. Sokkal jobban szeretem így.

2020. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#4: a múlt idő használatod hibás, ugyanis a mai napig is végzik vallásos zsidók is - ahogy más, nem zsidók is, egészségügyi okokból - világszerte, és azért csecsemőkorban, mert gyorsabban gyógyul a seb, értelemszerűen, a csecsemő már másnap sem gondol erre, míg felnőttkorban lehet kamillába mártogatni napokig-hetekig és nem kellemes érzés a műtét utáni ápolás folyamat. Csecsemőknél még olyan is van, hogy nem is vérzik, alapból annyira pici mindenük, naná.


A kérdésre meg már válaszoltak, de én is mondom, hogy nincs különbség, a muszáj pedig pontos j-vel helyes.

2020. ápr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én felnőttként lettem metélt. Nem vagyok se zsidó, se muszlim, nem volt szűkületem. Összehasonlítási alapom viszont van. Semmivel nem rosszabb a szex, sőt, igazából jobb, és egyébként is csak előnyét tapasztalom. A nőknek is igencsak bejön. ;)
2020. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!