Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen a körülmetélés “stílusa”?

Milyen a körülmetélés “stílusa”?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akit “alacsony, feszes” stílusban metéltek körül?

2020. máj. 7. 20:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%

Az alábbi opciók játszanak


1. farok típusa:

- vérfasz ("grower" - növekvő)

- húsfasz ("shower" - mutató)


2. testalkat :

- sovány vagy kövér vagy nagyon kövér

A lelógó "sörhas" és elhízás miatt a pénisz kisebbnek tűnhet.


3. a műtét előtti fityma mérete (pl. rövid, túllogó, beszűkülés mértéke és helye, egyéb betegségek)

4. a vágás helye alapján

- alacsony

- magas

5. a műtét után megmaradt mozgatható maradék fityma / pénisz bőr alapján :

- részleges

- laza

- feszes

- ultra feszes

6. a heg színe és mérete pedig lehet korfüggő (újszülött, kisfiú, tinédzser vagy felnőtt, varróanyag (varrás vagy sebegyesítő gél), műtéti technika (szike, lézer, Gomco), műtét utáni házi ápolás (kamilla vagy nincs kamilla, sebkezelő gélek), egyéni sebgyógyulás (bőrtípus)


Szóval nincs két egyforma körülmetélés, ahogy a péniszünk sem egyforma. A magyar átlag általában a teljes körülmetélés, ami után a makk teljesen látható ernyedten is. Így biztosított, hogy nem lesz szmegma és újbóli beszűkülés. Általában az alacsony, azaza a makkhoz közelre rakják a vágást és szinte mindenhol a hagyományos nyiszálást és varrást választják. Így elvileg a partner védettebb, mert a fityma belső lemezeben vannak HPVre fogékony immunsejtek. Hátránya, hogy ezen bőr elvesztésével az érzékenység is csökken vagy a vágás helyére koncentrálódik. Annyi bőrt azért hagynak, hogy legyen mit mozgatni maszturbáláskor és maradjon elég bőr a teljes erekcióhoz is. De minden a doki szakértelmétől illetve a páciens kivánságától függ.


Nekem roppant bizarr volt, hogy idegen emberek nézegetik, majd szabdalják a farkamat, de ennyit be kell váltani a sikeres nemi életért. Rém kínos volt, borzasztó fájdalmas a gyógyulás is, de utána mintha kicseréltek volna és azóta is áldom a napot, hogy mertem segítséget kérni.

2020. jún. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11: Nekem felnőtt koromban csinálták (csináltattam), és egyáltalán nem volt "borzasztóan" fájdalmas. Bőven ki lehet bírni.
2020. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is felnőtt koromban, 1-2 nap a kellemetlen de túl lehet élni.
2020. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A borzasztóan fájdalmas rész a második körülmetélésemre vonatkozott. Én akartam szebb és feszesebb eredményt, nos hát az éjszakai erekciók alatt rendesen szenvedtem pár hétig. De ennek ellenére megérte, tehát valamit valamiért.
2020. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat magán orvosnál csináltattad? Vagy ugyanaz az orvos csinálta mint az elsőt? Ha jól értem akkor feszesebbre kérted? Elarulod az orvos nevét?
2020. júl. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
84%
Londonban mentem el egy körülmetélésre szakosodott klinikára ( [link] ), mert ott azért elterjedtebb műtét (kb. az angol lakosság 15-20%-a körülmetélt) és az NHS nem támogatja csak fitymaszűkület estén. Sok zsidó vagy muszlim kisbabát illetve fiút visznek oda, ahol magán úton megoldják ezt a fityma kérdést egy életre. Mások az aktív nemi élet kezdete során szembesülnek vele, hogy segítségre van szükségük. Ezt reméltem én is otthon, de aztán a seb csúnyán hegedt, vasúti sín szerű öltések voltak láthatóak, illetve ülő helyzetben feltorlódott a makkom pereme alatt, mert nekem a fütyim ernyedten nem sokat mutat. A doki rosszul mérte fel az intim méreteimet, hogy úgy fogalmazzak. A lényeg, hogy habozás és dilemmázás után, a méltóságomat újból feladva bejelentkeztem és egy egy arab doki helyrehozta a hazai kontármunkát. Ezért is tanulmányoztam ezt a műtétet ilyen alaposan, mert a legnemesebb részemet nem akartam rossz kezekbe adni. Angolul ezt a műtétet "circumcision revision" néven találjátok meg. Az ember azt hinné, hogy ilyen rutinműtétet nem lehet elszúrni, de mivel az annyira kényes téma egy férfi életében, így persze, hogy önvizsgálatba kezdtem magányos óráimban. Általában a túl sok meghagyott bőrt kurtítják meg jobban és szebben varrják össze a sebszéleket. A vágás régen nem követte a makk karimáját, így a fitymafékes résznél több bőr maradt, ami miatt az egész eredmény asszimetrikus volt és a makkom felfelé görbült. Nekem a már korábban átvágott fitymaféket is végleg eltávolították amiért külön kellett ráfizetni, de így tényleg simább lett az eredmény. Szóval ezt szerettem volna helyrehozatni és szerencsére sikerült is. Hátránya, hogy tényleg lassabban gyógyul és a kellő feszesség elérése miatt fájdalmasabb a gyógyulás is az éjszakai erekciók során. Még 3-4 héttel később is bele-belenyilalt a fájdalom. Utána viszont a szex még jobb lett, mert a párom imádja és még jobban érez minden lökést a hüvelyben. Az ingerlékenység eddig is a seb környékére idegződött át, tehát az érzékenység nem számottevően csökkent, inkább úgy mondanám, hogy átalakult. A korrekció ára mondjuk váltakozó, ahol én voltam ott kihozták kb. 600 fontból akkor 8 éve, de úgy voltam vele, hogy a fütykösöm minden pénzt megér, csak legyen rendbe hozva. Otthon is szerintem csinálnak ilyen javító műtéteket, mert azért az esetek 5-10%-ban nem feltétlenül van a páciens mindennel megelégedve. Egy férfinak ez a legbecsesebb testrésze. Szóval srácok ez nem egy lefutott meccs, ha nem vagytok megelégedve, akkor merni kell újból segítséget kérni illetve már az első alkalommal egyértelműen megfogalmazni, hogy milyen feszességi eredményt akartok. Azóta akárhányszor pisilek vagy lenézek csak konstatálom magamban, hogy életem egyik legjobb döntése volt.
2020. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 16-os! Tökéletes döntöttél!
2020. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17%

Nem unod még ezt a kérdést fent hagyni ??

Mégis mit remélsz ?

2020. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!