Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért gyógyul a bőr ilyen...

Miért gyógyul a bőr ilyen nehezen?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete kipróbaltam egy új tusfürdőt, ami azt eredményezte, hogy a makkom és a fitymám durván kiszáradt. Elmentem bőrgyógyászhoz, aki azt javasolta kenjem heteken keresztül bepanthennel. Ilyen nehezen hatna? Javult nem arról van szó, de elég lassan és már idegesít. Itt a nyár lassan nekem meg ezzel kell sz@rakodnom. Valami jobb hidratáló krém nincs, ami 1 hét alatt megszüntetné?

2020. máj. 16. 13:26
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Krém terén már csak körömvirágot használok, nem kamillázom. Megvettem ilyen bőrbarát tusfürdőt. Szappan meg illatanyagmentes, olajos alapú.

De olyan, jó hogy ha reggel bekenem és délután hazaérek, már nem azt kell látnom, hogy csontszáraz a "tököm" :D Napi 3x krémezem + 1x tusolok azzal a speciális olajos tusfürdővel.

2020. máj. 20. 13:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!