Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület megoldása 16...

HellHound420 kérdése:

Fitymaszűkület megoldása 16 éves fiúként?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje nem tudom hátrahúzni a fitymámat se nyugalmi állapotban sem erektáltban, és nemtudom hogy ezzel mit lehet kezdeni, orvoshoz nem nagyon szeretnék menni mert fogalmam sincs milyen egy ilyen vizsgálat, illetve mivel lehet ezt megoldani és szégyenlős vagyok. Valami megoldás esetleg házilag?

2020. jún. 12. 01:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szülői beleegyezéssel lehet. Továbbá ez további egészségügyi problémákat okozhat, így igenis végeznek ilyen beavatkozást.
2020. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
16 éves a korhatár, onnantól saját döntése.
2020. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
És esetleg valaki tudja, hogy hogy megy ez a műtés? Van altatás, vagy esetleg erektált állapotban kell lenni? Mert nagyon kényesen érint engem ez a téma és nem tudom hogy mennyire mernék elmenni meg úgy ott állni "csupaszon"
2020. jún. 25. 20:41
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kényes a probléma, inkább az a gond, ha szűkületes vagy. A műtét mindennel együtt 1 óra, nem altatásban van és hiba lennél ott álló fasszal, az injekció úgy is elérzéstekenít.
2020. jún. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell merev pénisszel lenned közben, hiszen nem is tudnál. Nem altatnak, csak helyi érzéstelenítést kapsz. Persze külön kérésre lehet kérni altatást, vagy bódítást, hiszen nem vagyunk egyformák, vannak nagyon parázós és pánikolós betegek, akiknél ez sajnos muszáj.


Maga az, hogy egy képzett szakember elé állj meztelenül nem szabad, hogy gondot jelentsen, hiszen ez a szakmája, ezt tanulta, és hidd el, hogy rengeteg meztelen embert látott már, és akár önkéntelen merevedést is, amivel nem fog foglalkozni. Mindenkire másképp hat a stressz.


Nyugodtan menj el, nem fog kinevetni, nem lesz baj akkor sem ha véletlenül merevedésed lenne vizsgálat közben és fontos, hogy még most elmenj időben, mielőtt esetleg gondot okoz majd közösüléskor, illetve benyelsz valami szép kis fertőzést, mert nem tudod rendesen tisztítani a nemiszerved.

2020. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Én 5 éve estem át a műtéten 21 évesen, ha van kérdése valakinek hogy mi hogy merre hány méter akkor írjon bátran
2020. júl. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem altatásban műtöttek alapjáraton, nem tudom hogy viseltem volna, ha úgy vagdosnak, meg varrnak, hogy közben ébren vagyok!
2020. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

#12

tényleg 16 év a korhatár?

2021. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!