Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet valami súlyos betegség?

Ez lehet valami súlyos betegség?

Figyelt kérdés

Napok óta fáj a hasam,görcsöl is, olyan érzés,mintha nagy wcznem kellene,próbáltam ma viszont nem sok jött. Nagyon fáj :| milyen orvoshoz menjek ezekkel a tünetekkel?


19/f



2020. jún. 26. 15:43
 1/6 anonim válasza:
gasztroenterológus. lehet, h kell csinálni egy béltükrözést.
2020. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Veletlenul nem szekrekedesre hajlamos vagy? Es csak valami kemeny szeklet nyom belul? Ha amugy tovabb is gyanus, a haziorvos tapintassal, nyomkodassal is kizarhatja a felelmedet.
2020. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Dehogy beltukrozes. Annal elobb lenne hasi ultrahang labor, szekletminta. Meg egy maganorvos se maszna beled 19 evesen egybol. Bar 40 folott mindenkire raferne a rakszures miatt.
2020. jún. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg székrekedésed van. Igyál meg egyszerre egy liter vizet, nekem az szokott segíteni, bár nem vagyunk egyformák. Próbáld meg,hátha.
2020. jún. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát igazàból kb. 4 napja kezdődött az egész élesen szúrt a köldökömtől jobbra majd ez elmúlt egy napra ezután kb.2 napja görcsöl illetve fàj az egész,leginkább az alhasam.


Feszül valamitől az egész ezért fèlek,hogy nem a rák feszíti.


Egyébként nézegettem a székletem,de sima barnaszínű volt,se nem fekete se nem “friss véres”.

2020. jún. 26. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:

A rák nem feszíti, és nem 4 nap alatt alakul ki, továbbá nem ilyen tünetekkel.

Béltükrözést csinálnak 19 évesen is, mert ez kortól független, hogyha a tünet megkívánja akkor elvégzik a vizsgálatot.

Vakbél esetleg? Székrekedés? Sok folyadék és rost. Naponta legalább 3 liter vizet igyál meg, és egyél zabkását, rostban gazdag gyümölcsöket pl barack.

2020. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!