Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a jobb herém?

Mitől fájhat a jobb herém?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond, hogy pár napja enyhén fáj a jobb herém, tehát csak kicsit zavaróan fáj, nem sziszegek, nem kapok oda, semmi. Nem nyomtam meg, nem ütötte meg senki kicsit sem, egyszercsak elkezdett fájni. Gondolom here csavarodás, vagy komolyabb baj nincs, mert akkor szúrna, meg erőteljesen fájna. Szerintetek mi lehet a gond?

2020. nov. 2. 22:11
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha kicsit össze-vissza válaszoltam, csak telón vagyok. :)
2020. nov. 2. 22:38
 12/22 A kérdező kommentje:
Az "utolsó válaszoló" mondat a 6-osnak ment. :D
2020. nov. 2. 22:41
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, ha nem foglalkozol vele, mert gondolom nem fáj nagyon, és nem folyamatosan.
2020. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Meg a mellékhere eleve érzékeny nyomásra is sok embernél. aztán nyomkodja mért fáj.
2020. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Most az oldalamon fekszek és ha összeteszem a lábam, akkor az előbb éreztem, elvettem a lábam szinte elmúlt, megint összetettem és az érzés picit visszajött, de enyhébb lett, mint ahogy az előbb összetettem. Meg, ha ugyanígy fekszek vagy hanyatt vagy hason, akkor nem mindig érzem. Akkor valószínűleg csak érzékeny, nem? sétálás közben is van, hogy érzem enyhén, aztán elmúlik.
2020. nov. 2. 22:50
 16/22 A kérdező kommentje:
13-as Értem. Csak egy picit, és nem folyamatosan.
2020. nov. 2. 22:52
 17/22 A kérdező kommentje:
Jaj nem, bocsánat. Nem pár napja, hanem 2 hete érzem ezt, a 2 hét alatt ugyanúgy változatlan az érzet, vagyis akkor nem kell rosszra gondolnom, ez csak érzékenység?
2020. nov. 2. 22:55
 18/22 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe, hogy 1, de inkább 2 hete amikor ez elkezdődött, akkor fájt, de csak egy kicsit és oda is nyúltam, hogy fáj, most meg csak picit zavar, érzem, de nem foglalkozok vele.
2020. nov. 2. 22:58
 19/22 anonim ***** válasza:
Pontosan elkezded nyomogatni, kikötsz a mellékherénél, akár alapból is lehet ilyen érzékeny. Próbálj nem foglalkozni vele. Ha komolyabb baj az nem ilyen tüneteket okoz. Elkezdesz koncentrálni arra, hogy fáj a fejed mondjuk, fog is. ez is olyan oda irányítod a figyelmed, más lehet észre se veszi ugyanezt
2020. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A 17-esnél rosszul írtam, nem változatlan, mert ahogy most leírtam, 2 hete jobban fájt. Bocsi fáradt vagyok kicsit.
2020. nov. 2. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!