Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 herém van, nagyon tartok...

3 herém van, nagyon tartok urológushoz menni. Minden rendeltetésszerűen működik, szerintetek indokolt hogy ezt lássa orvos is? Remélem kapok segítséget..

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 20:46
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
74%

Mert ha nem vettél volna részt ezeken a csecsemőkori vizsgálatokon akkor akkor nem. A szüleiddel élnék, mert a gyámügy már rég elvett volna tőlük.


Képpel gondolom nem tudod alátámasztani.


Ha még 6 éve furcsállod a dolgot akkor miért is nem beszéltem meg a szüleiddel? Gondolom elmúltál 18 éves. Volt szexuális felvilágosítás, és biológia órán is részt vettél. A 2 here az alap. Akkor sem volt gond hogy neked 3 van?

2020. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Sose beszéltem róla szülőknek.

Sőt rajtam kívül jó ha tudja 2 ember a környezetéből?

2020. dec. 27. 12:03
 13/38 anonim ***** válasza:
37%
Talán nem ártana. De az a fura hogy miért nem küldesz erről tényleg képet?
2020. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
70%

"Minden rendeltetésszerűen működik" - Honnan tudod?

Szerintem egy andrológiai szakrendelést nem ártana felkeresni.

2020. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
83%

El kell menni urológushoz. Egyébként extrémen kicsi az esély, hogy 3 leereszkedett heréd lenne. Nagy eséllyel van két heréd meg egy sérved, vagy két heréd meg egy jóindulatú daganatod.


Üdvözlettel egy orvos.

2020. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
26%
Egy orvos. Az ilyen aláírasoktól a falnak tudok menni. Ha itt valóban orvosok lennének nem ilyen színvonalon futna az oldal. Vagy mit vársz? Hogy majd jobban elhisszük amit írsz? Szánalmas.
2020. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a cél ilyenkor az, hogy a kérdező mérlegelje a tanácsot, amit adok, mert általában jobban értek hozzá mint egy laikus, mert ezt tanultam hat évig egyetemen meg utána még szakvizsgáztam is belőle, de nem kell elhinni se neked, se a kérdezőnek. Az oldalon egyébként elég sok orvos van, pl. nőgyógyászok, radiológusok, sebészek, rezidensek, medikusok, én háziorvos vagyok. Az oldal színvonalán az jelentősen javítana, ha nem kellene hozzád hasonló magukat rohadt okosnak gondoló laikusokkal vitatkozni. Meg olyan nem szólna hozzá egy témához, aki rohadtul nem ért hozzá. Én pl. nem pofázok bele se az autószerelésbe se az építészetbe, mert nem értek hozzá. Furcsa mód az egészségügyhöz Magyarországon minden idióta ért, nem is értem miért tanítják ezt nekünk hat éven át orvosin, sőt miért van szükség orvosokra. Mindeki gyógyítsa csak meg saját magát...


A kérdezőnek egyébként a válaszommal megspóroltam egy kört a háziorvosánál, ugyanis urológushoz még beutaló sem kell, ellenben az elváltozást mindenképpen tisztázni kell, mert maradandó hosszútávú károsodás lehet az eredménye, meddőség vagy hererák.

2020. dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg a kérdező troll, én nem vagyok orvos, de te követelsz képet egy idegen heréjéről, ami önmagában semmit nem ér mert a tapintási lelet és az ultrahang a döntő a kérdésben. :-D
2020. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Mindenki gyógyítása meg saját magát.

Őszintén?? A háziorvosom miatt kötöttem ki az ügyeleten ég szimpla arcüreggyulladás miatt. Félre kezelt. Hiába mondtam hogy az és milyen antibiotikum ami beválik nálam rá. Nem azt kaptam. 1 hét láz után beutalót adott sürgősségire. Egy élmény volt a javából. Vérvételtől ekg-től trópusi betegségek kizárását át minden zajlott. Hiába magyaráztam hogy ez arcüreggyulladás. Végül ők is ezt állapították meg. Tudom hogy ez az mert egészen kiskoromtól kezdve ez van. Felismerem a jeleit.


Plusz bocs de a kórházban 1. hullám alatt:

Úgy ébredtem egy reggel hogy be van dagadva a lábam, nem tudtam ráállni. Estére már vörös volt és egy nagy vastag csík is megjelent rajta. Mármint a lábfejemen. A doki azt mondta hogy köszvény és Cataflam. Miért is? A Cataflam nem köszvényre van. Bocs de nem az volt amúgy. Igen ezzel lelőttem a poént. Rettegett a korona vírustól. Papír nélkül engedett el. Miért is? Mert valójában 2 m-ről nem látta a lábam. Nem látta a talpam. Így vizsgált meg. Majd ég telefon hatására 15 perc alatt kreált egy koszvényről szóló papírt. Olyan bélyegzéssel ami nem látható rendesen. Ennyit az orvosok hozzáállásáról a betegektől.

2020. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Amúgy láttam hogy egy orvos is ide írt, köszönöm szépen. Igaz nem vagyok orvos, de magamnak is ki tudom tapintani hogy az a 3 ik micsoda tapintásra szabályos hetének tűnik, olyannyira kemény mint a 2, és az alakja is ugyan az, és bezony valószínűleg csatlakozása is van. De igen megfogom látogatni az urológiai szakrendelést
2020. dec. 28. 18:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!