Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 herém van, nagyon tartok...

3 herém van, nagyon tartok urológushoz menni. Minden rendeltetésszerűen működik, szerintetek indokolt hogy ezt lássa orvos is? Remélem kapok segítséget..

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 20:46
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Csak annyi a differencia a 3 nál hogy kB fele akkora mint a másik kettő, de kitapintottam hogy valószínűleg van csatlakozása is, a jobb here felett található. Köszönöm Doktor úr/ mindenki válaszát is aki tényleg segítőkészek voltak, és nem egyből ítélkezek.
2020. dec. 28. 18:42
 22/38 A kérdező kommentje:
*itélkeztek
2020. dec. 28. 18:43
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ha valóban here lenne az nagyon ritka, persze semmi sem elképzelhetetlen. Meg kell ultrahangozni urológus által. Majd írd meg mi volt!
2020. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
22-es. Rossz a háziorvosod, vagy szimplán idős. Az viszont a te egyéni hülyeséged, hogy továbbra is nála maradsz. Szabad orvosválasztás van.
2020. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

27: "Szabad orvosválasztás van."

Hát azért ez nem teljesen így van.. Körzeti orvost csak akkor tudsz váltani, ha az a másik akihez átjelentkeznél, elvállal, ugyanis nem kötelessége körzeten kívüli beteget átvenni..

Tekintve a jelenlegi orvoshiányt (rengeteg körzetnek már nincs is saját orvosa) nem nagyon lehet ugrálni..

2020. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Tudom. És erről szerinted ki tehet? Megsúgom nem mi háziorvosok.
2020. dec. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

A lábamra az ügyeleten mondta a doki a kórházban. Ott is rossz az orvos? Tényleg? És akkor az ilyen emberek kapnak majd egy valag fizut. Well Done

Itt az a probléma hogy ettől még idióta lesz az orvos, de legalább vastag bankszámlával lesz az.

2020. dec. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

És? Nem mélyvénás thrombózist nézett be, hanem leírás alapján egy orbáncot, gondolom maradandó károsodás nélkül gyógyult, szóval marhára nem értem a hisztit. Továbbá minden szerencsétlen ambuláns lapra, záróra stb. Ráírjuk, hogyha az alkalmazott terápiára nem javul, akkor újra lássa orvos. Direkt ezért, mert nem vagyunk tévedhetetlenek.


Egyébként meg ha nem az SBO-n voltál, hanem a központi ügyeleten, akkor az szintén háziorvosi ellátás, tök mindegy, hogy helyileg hol van.


Végül nyugodtan el lehet végezni az orvosit, meg a szakorvos képzést és te is lehetsz idióta vastag bankszámlával.

2020. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Tudom hogy kB senki vagyok hogy másiknak megmondjam hogy mi a tuti, de legyetek szívesek ne a kérdésem alatt veszekedni, én kérdeztem valamit

Arra lenne jó ha minél többen választ adnának, van időpontom urológiára, addig van 1 hét. Addig teljes mértékben mindenki lefektetheti építő/segítő szándékkal gondolatait. Amúgyképp még mindíg várok egy urológus véleményére is. Irtózatosan tartok az esetlegesen "indokolt" műtét miatt. De remélem semmi ilyesmi nem lesz. Kis tini korom óta semmilyen bajom nem volt még, soha nem fájt. De azért egy illetékes szakember nyugodtan hagyhat itt egy/két gondolatot. Köszönöm!

2020. dec. 29. 17:28
 30/38 anonim ***** válasza:
Na, mit állapított meg végül az urológus?
2021. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!