Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 herém van, nagyon tartok...

3 herém van, nagyon tartok urológushoz menni. Minden rendeltetésszerűen működik, szerintetek indokolt hogy ezt lássa orvos is? Remélem kapok segítséget..

Figyelt kérdés
2020. dec. 26. 20:46
1 2 3 4
 31/38 Tseppkoe válasza:
Téllleg na, igazán megírhatnád....!
2021. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Nos? Voltal dokinal? Fel orszag. Neked szorit.
2021. márc. 13. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Igen voltam orvosnál, és ki derült hogy nekem lett igazam, rengeteg vizsgálaton voltam. De egyenlőre úgy néz ki hogy nem kell kivenni mert tökre el van a másik 2-vel, és elvileg ez is + ban dolgozik. Igazán szerencsés vagyok ezzel szerintük. De most meg egy magán urológust vadászoky mivel elegem lett az sztk-s orvosokból.
2021. jún. 18. 13:15
 34/38 anonim ***** válasza:
Oke, koszi. Idonkent irhatsz ha valtozik valami. Kivancsi lennek ra amugy hogy nez ki.
2021. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Mese habbal.
2021. jún. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Nekem négy van.
2021. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Képet küldesz? :D
2021. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
40%
Egyszerűen nem értem, miért ne lehetne elhinni, hogy a kérdező igazat mond, - még most is, amikor már megvizsgálták többször is... Nekem van egy ismerősöm, neki meg eredendően csak egy heréje van, ő járt több orvosnál és őt is megnyugtatták, ezzel együtt kell tudni élni és attól még lehet gyereke és nem marad le semmiről... Szerintem eléggé bebizonyitotta a bescennelt hosszas (igaz nem magyar) leírással, hogy kb 200 ilyen estről tudnak. Higgyétek már el, mit érne el a hülyítéssel, korrekt srácnak tűnik...!
2021. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!