Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan legyek ferfiasabb?

Hogyan legyek ferfiasabb?

Figyelt kérdés
Anyam nevelt, igy atvettem par lanyosabb mozdulatot. Mondtak hogy ferfiasodjak, de azt megis hogyan lehet?

2021. jan. 28. 03:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hasonlóan volt nálam is mint ahogy írod. Aztán el kezdtem sportolni, szőrös lettem, és ma már ez a múlt.
2023. márc. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
részegen hazatántorogsz, és elvered az asszonyt. így leszel igazi mimagyarok férfi!
2023. márc. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
62%
Nőként írom, egy nőnek az a férfias, aki meg tudja védeni. Fizikálisan, mentálisan, mindenhogy. Lehetsz 100 kg izom, ha nem állsz a feleséged mellé, amikor kicsinálja az anyád vagy lapítasz mint sz...a fűben, amikor fel kell vállalnod az esetleges különcségeivel a menőbb csajok vagy haverok előtt. És persze az se túl férfias, ha nincs meg a fizikai erőd egy esetleges támadásban megvédeni. Ha ez meg van, van minden, szex, szerelem, holtomiglan holtodiglan. Ha ez nincs, hamar véget fog érni a l'amour aztán éltek életetek végéig gazdasági érdekközösségben szex nélkül.
2023. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 NTBS ***** válasza:
Mi újság feléd kedves kérdező?
2023. márc. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Hetero lanykent, nokent mindig a kisse lanyos fiukert bolondultam. Es noies vagyok teljesen. Talan igy vagy jo, es lesznek, akiknek igy tetszel, vagy igy is.
2023. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hadseregben
dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha igénytelen leszel, akkor senki sem fog feminin férfinak gondolni.
dec. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!