Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tiltották még be az...

Miért nem tiltották még be az értelmetlen körülmetélést?

Figyelt kérdés

Egészségügyi okokból végső soron oké, DE!

Csak úgy/kedvtelésből/"mert az rákot okoz" XDD tilos, és le kellene vágni annak az anyukának a kezét, aki ezt elvégezteti!


Csonkolás, mert ok nélkül levágni egy bőrrészt az! Jönnek a metélt férfiak, akik irigyek, és így próbálnak meg minél több férfit rávenni, hogy "a metéletlen az büdös, stb"


Pedig ha fürdenél és rendesen mosnád, akkor illatos lenne mint egy virág. (Vagina is lehet büdös, ha nem mossák, ahogy a hónaljad is, MÉGSEM VÁGJUK LE!?)


Emellett a fityma ezeket adja: védelem, nedvesség a szexhez, érzékenység (a metélt pénisz sokszor százaz és nem élvezi a szexet sem, mint egy egészséges pénisz)



2021. márc. 3. 22:41
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
34%

Ehhez csak annyit írok hogy:


Nőjj fel és ne értetlengedj olyan dolgokon amit nem is érthetsz.

2021. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
70%
Oké szerintem te megint valami beteg ember lehetsz, menjél át másik kategóriaba es kerdezzgess ott ilyeneket.
2021. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
76%
Én eleve nem értem, honnan van valakinek joga módosítani egy másik ember testén...
2021. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, én alapvetően egyet értek veled, de miért is az anyákat b*szogatod ezzel? A legtöbb gyereknek apja is van.
2021. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
4-es, egy anyás csoportban láttam, hogy vagy tíz nő egyetértett a körülmetéléssel, kamu vagy sosem bizonyított orvosi kijelentésekre hivatkozva.
2021. márc. 3. 23:00
 6/41 anonim ***** válasza:
86%

Tènyleg be kellett volna màr tiltani, szerintem egyes vallàsi csoportok miatt nem mertèk megtenni.

Nagyon kàr, hogy Euròpàban is terjed màr ez a buta divat, ès nagyon fura nekem, hogy az USA-ban kb. alap megcsinàltatni.

2021. márc. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%
Izlandon amikor betiltottak mekkora balhé volt belőle. Nincs az a politikai párt aki nem szélsőséges és hozzá merne nyúlni ehhez a témához
2021. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
77%

"a metélt pénisz sokszor százaz és nem élvezi a szexet sem, mint egy egészséges pénisz"

ezt így nem lehet kijelenteni

2021. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

A vallási körülmetélés szerintem sincs rendben, ha egy önrendelkezni nem képes gyerekről van szó.

De egyébként meg volt olyan pasim, aki körül volt metélve egészségügyi okokból és szexi is volt így, használni is tudta igen jól, ő is élvezett mindent nagyon is.

Aki szabad akaratából csinálja azzal rendben van, nekem ez be is jön tulajdonképpen.

2021. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is barbár dolog csecsemőkorban megcsonkitani egy fiú gyereket.

Betiltani nem tiltatnam, de azt a káros információt hogy ez egészséges meg higiénikusabb ezt a laposfildhivokkel tennem osszae

2021. márc. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!