Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tiltották még be az...

Miért nem tiltották még be az értelmetlen körülmetélést?

Figyelt kérdés

Egészségügyi okokból végső soron oké, DE!

Csak úgy/kedvtelésből/"mert az rákot okoz" XDD tilos, és le kellene vágni annak az anyukának a kezét, aki ezt elvégezteti!


Csonkolás, mert ok nélkül levágni egy bőrrészt az! Jönnek a metélt férfiak, akik irigyek, és így próbálnak meg minél több férfit rávenni, hogy "a metéletlen az büdös, stb"


Pedig ha fürdenél és rendesen mosnád, akkor illatos lenne mint egy virág. (Vagina is lehet büdös, ha nem mossák, ahogy a hónaljad is, MÉGSEM VÁGJUK LE!?)


Emellett a fityma ezeket adja: védelem, nedvesség a szexhez, érzékenység (a metélt pénisz sokszor százaz és nem élvezi a szexet sem, mint egy egészséges pénisz)



2021. márc. 3. 22:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
43%
19 akkor legyen gyilkosság helyett fel szemének kiszurasa.
2021. márc. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
64%
A fitymája nélkül mindenki ugyan olyan jól lát.
2021. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
74%

#20

Te most megint kultúrális különbségekről beszélsz. Egy arab országban nem a nők egészsége miatt létezhetnek ilyen műtétek az biztos. Nem véletlenül nem is létezik ilyen fejlett országokban.

Az egészségügyi szempontról beszéltem, nem vallási. Attól még hogy szerinted elavult a körülmetélés, ugyanúgy az orvosok tömik a szülők fejét a fejlett országokban, hogy ez előnyös a gyerek számára.

Akármennyit lehet vergődni, de pl hogy egy vadidegen vagy az orvosok véleménye között kelljen választania a szülőnek, az utóbbit fogja garantáltan.

2021. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
68%

Az orvosok biztosan nem beszélnek rá senkit.

Nekem még nagyon kis koromban letapadt a fitymám, és nem jött föl. Az orvosok megoldották, nem szedték le.

2021. márc. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
78%
Tehát szerinted normális egy kisgyerek megcsonkitasa. Oké, ez is egy álláspont, ráadásul a törvény engedi is. Engem nem zavar, én írtam azt a választ is, hogy nem tiltanam be, őszintén más gyereke miatt én sem izgatom magam, de örülnék ha a menyemnek nem lenne joga megcsonkitani az unokám.
2021. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is csonkítás, meg a gyerek nem a szülő tulajdona, szóval nem igazán csonkíttathatja meg a gyerekét, de ez ényes, vallási téma is. Ezzel együtt én simán betitanám. igaz akkor meg ráírnák hogy szűkülete volt, azért kellett.
2021. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
15%

Akkor meg szerinted mégis a francért akarná egy anyuka körülmetéltetni a gyerekét? Tuti nem hobbiból vagy mert tudná milyen, ha farka van az embernek.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy ez az egész körülmetélés a férfiak baromsága, nem a nőkre kell fogni.

2021. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
A 27 a 24-nek szól.
2021. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
az orovosok csak ott nem beszélnek rá, ahok nem anyagi érdekük. az angoloknál az állam abbahagyta a csecsemők metélésének térítését, hírtelen meg is szűnt az egész. usaban még mindig fizeti az állam. plusz az eltávolított fitymákat el is adják. egyébként a XIX. században még az usaban sem votl divat a körülmetélés, ezt a puritánok hozták be, a maszturbálást akarták ezzel megakadályozni.
2021. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg ha lányom lenne és valamilyen nőiességét befolyásoló műtétről lenne szó, akkor nem hagynám, hogy egy férfi ebbe beleszóljon, mert egyszerűen nyilván nincs tapasztalata.

Ez a körülmetélés téma a szememben pont ugyanilyen a férfiakra vetítve. Egy nő erről nem tud tapasztalatot felmutatni, úgyhogy ezért mondtam, hogy az apukák ezt hagyják és asszisztálnak is a körülmetéléshez nagy boldogan.

2021. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!