Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elalvás pánik, alvászavar?

Yoshimitcu kérdése:

Elalvás pánik, alvászavar?

Figyelt kérdés
Egy hónapja nem alszom jól. Tegnap éjszaka azt hittem meghalok. Mikor elaludnek ilyen rossz érzés álom szerű jön rám hogy vmi nagy baj van vmit tennem kéne, de nem jut eszembe hogy konkrétan mit, tehetetlenség érzés. Ettől bepanikolok, szívdobogás, 150 es vérnyomás. Nagy nehezen megnyugszom, utánna mikor elaludnek újra. Ez reggelig ismétlődött. Mitől van ez? Bele lehet halni? Szinte semmit nem aludtam. Elég stresszes otthol a légkör, anyám pasijat utálom, éjszaka óránként zajokat csap, plusz anyukám nevelő szülő 3 gyerek van nálunk, ők is elég idegesítoek, plusz éjszaka szomszéd kutya ugatás. Mit tegyek? Vettem be vérnyomás csökkentot meg egy medazepamot, de nem segített. 32F
2021. máj. 3. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el.

Így kicsinálod magad.

2021. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet belehalni, foleg nem ilyen fiatalon. Elsokorben nezess pajzsmirigy ertekeket az altalanos vervetel mellett. Kiprobalhatsz valami homeopatias cuccot elsonek, Sedatif PC vagy Sedacur Forte, esetleg citromfu tea elalvas elott. Viszont ha minden leleted rendben lesz, akkor a lelki dolgokra kell ragyurnod.
2021. máj. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!