Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

Bele is kezdek.

Kiskoromban, csak zöldséget fogyasztottam, a húsról is csak a prézlit ettem meg. 7 éves koromban a nagyszüleimhez kerülve, rászoktam a vasárnapi húslevesre. Innnen nem volt megállás. Rántott hús, sült hús, szóval hús-hús hátán.

Azután volt hogy napjában kettő csomag chipset megettem, illetve az édességeket is megkedveltem, szinte nem tudtam hol a határ.

Most 17 éves vagyok, 110 kg, és 186 cm. Tele vagyok striákkal, főleg a hasam. Úgy nézek ki, mint egy zebra, nagy zsírosbödön hassal, lógó mellekkel.

Persze, a magasságom kissé elfedi a kövérséget, de már egyre jobban látszik.

Belátom, természetesen én vagyok a hibás, de szeretném megjegyezni hogy több rossz élményt, tragédiát evéssel dolgoztam fel, nem pszichológussal.

Tudtok ajánlani valami jó fogyókúrás módszert, a Reg-Enorhoz és az XLS Medicalhoz hasonlót?

Minimum 35-40 kg-ot le szeretnék dobni (persze, tudom hogy nem két hónap alatt megy le).

Meg szeretném jegyezni, már kisebb koromban is gyorsan fáradtam ha futni kellett, vagy ha sportolni.



2021. jún. 7. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Tokmindegy mit csinalsz, a fogyasz kaloriadeficittel erheto el.


Fogyhatsz 0 edzessel is, meg ugy is ha 7 napbol 10 szer mesz kondiba (mellesleg megjegyzem az sem mindegy ott mit csinalunk, mert ha egy helyben huzogatjuk a sulyt azzal nem fogunk tul sokat elerni max nagy lesz a karizom. Az igazi az a kardio).


Lenyeg, hogy kevesebbet egyel, olyan 1200 - 1800 kcal ha jol saccolom a magassagod miatt.


De nezz utana, most csak saccoltam egyet (a kaloriaval).

2021. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan pontozzatok le, de ha elismered, hogy ez a te hibád és tenni is tudnál érte, akkor minek írtad ki ezt a kérdést? Ezer meg milió weboldal, Facebook csoport, stb tud ebben segíteni, ha kell, de a képlet borzasztó egyszerű: több kalóriát mozogj le, mint amennyit beviszel. Nem bonyolult. Több zöldség, gyümölcs, rostgazdag étkezések, rendszeres mozgás, akár otthon 10 perc torna, bármi.


Ezek rém egyszerű dolgok. Az akarat az már más.

2021. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért, hogy hátha tud valaki ajánlani valami praktikus módszert, teszem azt valami vitamint, ami segíti a fogyást beindítani.
2021. jún. 7. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen vitamin nem indítja be a fogyást, nincsenek csodaszerek... Nem fogsz kerülő úttal lefogyni, ehhez akarat és kitartás kell.

Ahogy 1# és 2# is írja, a fogyásnak egy titka van: a kalóriadeficit.

2021. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönet a válaszokért!
2021. jún. 8. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!