Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemiszerv körüli borotválás...

Nemiszerv körüli borotválás után vöröspöttyök és pattanás szerű kiütések elfognak múlni?

Figyelt kérdés
Szerdán azaz két napja borotváltam le, először és mivel kezdő vagyok az intim testrész borotvállásában ezért kicsit aggasztanak ezek a vöröspöttyök de inkább a pattanások. Ezek elfognak múlni vagy orvoshoz kell fordulni? Esetleg mivel lehetne kezelni őket?

2021. nov. 19. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Egyem a kis szíved... El fog múlni magától.
2021. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Elfog múlni,de addig szenvedsz kicsit.
2021. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőrnyugtató hintőporral.
2021. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem kell orvoshoz fordulni, magától elmúlik majd. Kezelni pedig borotválás után érdemes valamilyen hidratáló - vagy akár borotválkozás utáni - krémmel.
2021. nov. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Borotválkozás után egy kis ecettel szoktam belögybölni a helyét.
2021. nov. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

elmulik. Annak erdekeben, hogy kovetkezokor ne legyen ilyen van par alapszabaly.

1. Kizarolag erre a celra hasznalj egy jol vago borotvat. Ne hasznald maset.

2. Amikor borotvalod mindig a szor novesenek iranyaban huzdd, sosem szembe.

3. Mindig vizesen, zuhany alatt borotvald, sosem szarazon.

4. Borotvalas utan kend be valamivel. Nekem leginkabb a babaolaj vagy koromviragkenocs vagy valamilyen olaj jott be. Akar sima olivaolaj is. NE kenj ra borotvalkozas utani szeszt vagy egyeb cuccot.

Ezeket ha betartod kb nem lesz gond. :)

2021. nov. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a bőr elég könnyen regenerálódik, elmúlik magától is..de kenőcs segíthet :) a titka hogy mindig kend be utána ha érzékeny vagy, de akkor is kipattogzhat nagyon hogyha sietve csinálod! csak óvatosn.. sok sikert :)
2021. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!