Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ferdén áll a péniszem van rá...

Ferdén áll a péniszem van rá egyáltalán megoldás?

Figyelt kérdés

Mit tehetek, van rá megoldás? Nagyon durván el van dőlve, vagyis a péniszem majdnem egyenes, a tövétől görbül kb úgy áll mint a pisai ferde torony, csak háromszor rosszabb! Nem viccelek. Képzeljetek el mellé egy szögmérőt, ha az egyenes pénisz kb 90 foknál áll akkor nekem valahol 65-70 foknál vagyis több mint 20 fokban el van dőlve mint egy oszlop. Ráadásul mereven, ha a hátamon fekszem szinte teljesen a hasamhoz simul.


Nem fájt soha, működik rendesen vagyis működne.. de rohadtul frusztrál már és szégyellem. De ha már el akarom fordítani a másik irányba vagy kicsit egyenesbe hozni képtelen vagyok rá mert fáj. Kamasz korom óta így emlékszem rá amióta maszturbálok. Eddig csak a volt barátnőm látta aki utána szakított is velem... Mit tegyek?



2022. jan. 5. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Amíg felfelé néz, addig nincs gond
2022. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Ne közeledj vonalzót meg szögmérőt használó nőhöz !
2022. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Andrológiai szakrendelést keress fel, műtéttel lehet javítani rajta
2022. jan. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

20:20 de épp ez az ha azt akarom hogy felfelé nézzen kb a csípőmre kell dőlnöm vagy elhajolni a derekammal


20:23 köszi és lehet tudni hogy ez nagyjából mennyibe fájna? nem vagyok eleresztve jelen pillanatban :(

2022. jan. 5. 20:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nekem tök normálisnak hangzik, de te érzed.
2022. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
20:31 komolyan? Szerintem ez ebben a formában nagyon ritka lehet. Nem arról van szó, hogy egy kicsit el van dőlve, hanem elég durván és látványosan.
2022. jan. 5. 20:39
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a behatolást nem nehezíti meg,csupán esztétikai okokból nem nyúlnék hozzá a helyedben. Meg lehet műttetni, ha akadályoz a nemi életben, de ha csak azért hagyott el a barátnőd, mert nem egyenes, akkor nem a péniszeddel volt baj...
2022. jan. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom leirásod alapjan tök normális az csaj meg lehet azért lépet le mert tul nagy volt neki

nem homobol irom de ha enyire sulyos dobj fel 1képet es megmondjuk h normal vagy tenyleg agodj mert igy nehez elkepzelni mas farkat

2022. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján szerintem is normális. Ha tudod fel le, és oldalra mozgatni, a behatolást nem akadályozza, akkor nincs gond.
2022. jan. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ezen egyáltalán nincs mit szégyellni. Ha maga a pénisz lenne görbe az kicsit gázabb de így, hogy csak ferdén áll azzal semmi gond szerintem. Sőt örülj neki, legalább különleges farkad van.
2022. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!