Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Őszinte kérdés felnőttként a...

Őszinte kérdés felnőttként a rövid fitymafékről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is szeretném kiemelni, hogy ez teljesen komoly kérdés, de lehet, hogy groteszk lesz attól, amennyire őszinte vagyok.


Pár évvel ezelőtt már rápörögtem a témára, de hagytam a fenébe, és most majdnem 30 évesen újra elkezdtem gondolkodni rajta.

Az a helyzet, hogy tutira rövid a fitymafékem, de szerintem nem annyira, hogy megérje műteni. A dilemmát az okozza, hogy lehet, hogy a szexuális életem viszont javulna a műtéttől.


Mechnaikailag a következő a dolog: nyugalmi állapotban teljesen le tudom húzni a fitymám a makk pereme alá, anélkül, hogy feszülne, vagy lehúzná a fék a makkot. Ahogy egyre tovább húzom a makk pereme alá, úgy kezdi egy idő után lehúzni a makkot, de fájdalom nincs (ilyenkor szinte teljesen kisimult a fityma a péniszen, és valamennyire lehúzódott a makk a féktől).

Ahogy egyre merevebb, úgy válik egyre kevésbé a makk pereme alá húzhatóvá, teljesen merev állapotban pedig maximum annyira tudom lehúzni, mint ahogy ezen gif-en látható:

[link]

(Perem alatt megakad, de az egész makk kint van)


Tehát a makk teljesen megszabadult a bőrtől, de az alá nem megy. Sőt, merev állapotban ilyenkor már nem is tud visszacsúszni a bőr a makkra, csak ha kicsit "alábökök" az ujjammal, hogy gyakorlatilag rásegítsem vissza a makk-ra a bőrt. Vagy természetesen akkor ha lelankad, ilyenkor viszont magától helyre áll rend.


Önkielegítésben ez nem zavar, mivel olyan technikaival csinálom, hogy a bőrt nem húzom le a makkomról.


Szex közben a dolog úgy néz ki, hogy előjáték során ha merev lett a péniszem és egyszer a makk alá került a fityma, akkor többet nem jön onnan vissza, amíg merev maradok. Tehát így zajlik az orális szex is, és az aktus is.


És akkor elérkezünk a két problémámhoz, amiért az egész kérdést feltettem és a műtéten gondolkodom. Az egyik az, hogy a lányok általában úgy szeretnék a kézi kényeztetést csinálni, hogy a bőrt fel-le rángatják makkon, perem alól vissza a tetejére, és rohadt fárasztó és ciki mindig elmondani, hogy figyu, az enyémmel ezt nem lehet, ne rángasd kézzel, maradjunk csak az orális kényeztetésnél, stb. Mit gondoltok erről?


A másik az, hogy lehet, hogy jobban élvezném az aktust, ha ezt meg tudnák vele csinálni. Esetleg ha olyan laza lenne a fitymám, hogy aktus során a hüvelyben való mozgás során is mozogna egy kicsit fel-le, az is dobhatna rajta. Nekem szeretkezés során ugyanis teljesen mozdulatlan bőr, miután egyszer merevedésem volt. Na és erről mit gondoltok?


Csináljak esetleg képet?



2022. febr. 13. 20:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem kell kép! 1 mozdulattal, 2 öltéssel megoldják, menj el orvoshoz.
2022. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

" lehet, hogy a szexuális életem viszont javulna a műtéttől."


lehetni lehet, csak a minőséget ill. annak javulását éppen jelen esetben nem lehet objektív módon meghatározni.

A leírtak alapján ez valóban rövid fékre mutat, amit valóban egyszerűen lehet "orvosolni". A gyógyulás csak azért hosszadalmasabb a kis beavatkozás ellenére, mivel ezen a tájon nagyon tágak az erek, a vérzés nehezebben elállítható. A minőségjavulás inkább azzal függhet össze, hogy te magad mennyire érzed bátor tettnek a beavatkozáson átesést és mennyire érzed teljesítmény javulásnak azt, ha a fityma még 1-2 cm-rel lejjebb húzható.

2022. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Ugyan ez volt nekem, ugyan eddig jött hátra nekem is. Nem kell kép.

Menj el urulógushoz, ott elmondod h ez a problémád, ő megnézi a biztonság kedvéért és ad egy időpontot. Nekem reggel csinálták (altatásban), és hazamehettem már délután. Utána kamillás áztatást kellett csinálnam minden nap + kenni egy krémmel aminek a nevére már nem emlékszem. Varratszedésre kellett visszamennem, de mire az időpontot kaptam már magától kiestek a varratok, úgyhogy csak megnézte a doki h minden rendben van-e.


Nem kell tartani tőle, jobb lesz utána, menj el!

2022. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Urológiai szakvizsgálatot javasolnék és vsz. frenulotomia elvégzése lesz szükséges. Magam is túl vagyok ilyen beavatkozáson, ne tarts tőle, néhány hét alatt gyógyul a seb.
2022. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ha rövid lenne a fitymaféked, akkor már elszakadt volna. Én legalábbis így jártam. Aktus közben berepedt, nem kicsit volt ijesztő ahogy vérzett. Elmentem egy urológushoz, aki rendbe hozta.
2022. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
De ha ott megvágják nem fog logni a fek, az ugy eltunik vagy nem legfelul vagjak?
2022. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Az hogy a fityma nem megy magától vissza a makkra az nem rövid fitymafék probléma. Pont hogy a rövid fék visszahúzná. Ez annyi, hogy vastag a makkod pereme és alatta marad a fityma. Ebben semmi rendellenes nincs, mert írtad hogy megmozdítod és visszaáll mereven is.


Amennyiben a makk alá lemegy a bőr, márpedig lemegy nem hinném hogy a fékkel lenne gond, főleg hogy a szexuális aktus esetén pedig nem okoz gondot, mivel nem feszül, nem fáj.


Az aktus során részre azt tudom mondani, hogy ha visszamenne a fityma a makkra, akkor az ingerelné, de így a hüvely fala az ami surlódik hozzá és az ingerli, ahogyan a körülmetélteknél.


Összegezve, küldhetsz képet ha szeretnél, hogy ránéztem, de semmilyen rendellenes dolog nem fedezhető fel az írásod alapján. A széles makk perem ami miatt a bőr alatta marad pedig nem probléma, és nem is orvosolható ez által.

2022. febr. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb leváágni??? XD
2022. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Küldj képet..
2022. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
10%

Nekem nagyon hasonló az ügy.

Én meg szoktam mondani a nőknek, hogy ne rángassák lécci, mert nem jó érzés.

Az a másik, hogy le is konyul, ha rángatják a fájdalom miatt, szóval ez jól be is mutatja.

Megértik.

Bár lehet nem volt még elég durva csajom, aki imádta volna nagyon rángatni.

Bár lehet tudat alatt pont ilyen nemrángatós (szendébb???) csajokat választottam ki?

Mert ugyanis nekem ez a dolog életem legelejétől tart. Masztizni pont ugyanúgy masztizok, mint a kérdező. De a szex nekem sokkal fájdalmasabb a behatolás szakasz. Sőt, ha a nő nem elég nedves, akkor fáj, lekonyulok a mai napig. 47.

Behatolás után már rendben van, akkor nem érzem, hogy fájna, és biztos, hogy rendesen vissza is húzódik a fityma.


Érdekes ez az egész.

2022. febr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!