Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Őszinte kérdés felnőttként a...

Őszinte kérdés felnőttként a rövid fitymafékről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is szeretném kiemelni, hogy ez teljesen komoly kérdés, de lehet, hogy groteszk lesz attól, amennyire őszinte vagyok.


Pár évvel ezelőtt már rápörögtem a témára, de hagytam a fenébe, és most majdnem 30 évesen újra elkezdtem gondolkodni rajta.

Az a helyzet, hogy tutira rövid a fitymafékem, de szerintem nem annyira, hogy megérje műteni. A dilemmát az okozza, hogy lehet, hogy a szexuális életem viszont javulna a műtéttől.


Mechnaikailag a következő a dolog: nyugalmi állapotban teljesen le tudom húzni a fitymám a makk pereme alá, anélkül, hogy feszülne, vagy lehúzná a fék a makkot. Ahogy egyre tovább húzom a makk pereme alá, úgy kezdi egy idő után lehúzni a makkot, de fájdalom nincs (ilyenkor szinte teljesen kisimult a fityma a péniszen, és valamennyire lehúzódott a makk a féktől).

Ahogy egyre merevebb, úgy válik egyre kevésbé a makk pereme alá húzhatóvá, teljesen merev állapotban pedig maximum annyira tudom lehúzni, mint ahogy ezen gif-en látható:

[link]

(Perem alatt megakad, de az egész makk kint van)


Tehát a makk teljesen megszabadult a bőrtől, de az alá nem megy. Sőt, merev állapotban ilyenkor már nem is tud visszacsúszni a bőr a makkra, csak ha kicsit "alábökök" az ujjammal, hogy gyakorlatilag rásegítsem vissza a makk-ra a bőrt. Vagy természetesen akkor ha lelankad, ilyenkor viszont magától helyre áll rend.


Önkielegítésben ez nem zavar, mivel olyan technikaival csinálom, hogy a bőrt nem húzom le a makkomról.


Szex közben a dolog úgy néz ki, hogy előjáték során ha merev lett a péniszem és egyszer a makk alá került a fityma, akkor többet nem jön onnan vissza, amíg merev maradok. Tehát így zajlik az orális szex is, és az aktus is.


És akkor elérkezünk a két problémámhoz, amiért az egész kérdést feltettem és a műtéten gondolkodom. Az egyik az, hogy a lányok általában úgy szeretnék a kézi kényeztetést csinálni, hogy a bőrt fel-le rángatják makkon, perem alól vissza a tetejére, és rohadt fárasztó és ciki mindig elmondani, hogy figyu, az enyémmel ezt nem lehet, ne rángasd kézzel, maradjunk csak az orális kényeztetésnél, stb. Mit gondoltok erről?


A másik az, hogy lehet, hogy jobban élvezném az aktust, ha ezt meg tudnák vele csinálni. Esetleg ha olyan laza lenne a fitymám, hogy aktus során a hüvelyben való mozgás során is mozogna egy kicsit fel-le, az is dobhatna rajta. Nekem szeretkezés során ugyanis teljesen mozdulatlan bőr, miután egyszer merevedésem volt. Na és erről mit gondoltok?


Csináljak esetleg képet?



2022. febr. 13. 20:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Koszonom a sok valaszt, holnap kuldok kepet, mert latom ez eleg nepszeru problema.

Egyebkent nekem is lelankad, ha mondjuk szex kozben ramarkol a lany es nincs rajta a bor. Vagy ha huzogatni akarja, de a bor a makk pereme alatt marad, emiatt a csupasz makkon csuszik vegig a tenyere. A fajdalomtol szinte azonnal lelankad es kezdheti elolrol a felizgatasom.


Egy kerdesem lenne foleg azokhoz, akik irtak a berepedest, szakadast.

Megpedig az a kerdesem, hogy ez hogyan fordulhat elo, a huvely nem lehet annyira szuk, hogy ilyen ellenallast csinaljon, hogy az elszakad. Max azt tudom elkepzelni, hogy valaki rangatja, es attol. :O

2022. febr. 14. 19:46
 12/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. 19 éves voltam, mindketten szüzek. Részegek voltunk és hülyék, mert nem védekeztünk. Aktus közben elkezdtem lankadni, így kicsit bevadultam, akkor érezteztem egy éles fájdalmat. Szerencsére nem lett nagyobb baj belőle.
2022. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tettem fel linkeket képekkel, de eltűnt a kommentem. Törölték, mert ezt nem szabad? :O
2022. febr. 15. 21:52
 14/16 A kérdező kommentje:

Aki szeretne véleményt mondani, az privátban megkereshet.

Annyit írjatok meg, hogy melyik komment a tiétek innen, hogy be tudjam azonosítani.

2022. febr. 15. 22:25
 15/16 anonim válasza:
Pontosan ugyanez volt nekem is, teljesen ugyanilyen hatásokkal, tünetekkel, annyi, hogy én azért kértem a fék metszését, mert minimálisan hátul éreztem feszesnek, amikor a makk alatt ragadt a bőr, merev állapotban. Most csináltattam meg decemberben a féket, ráadásul már nem is varrják, hanem elektrokauterrel, ami egyből forraszt. Igaz, maradt seb, de minimális, mindenképp ajánlom a beavatkozást, ha az injekciót kibírod az elején (az nagyon szar, őszinte leszek), akkor túl vagy az egészen.
2022. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanilyen, mint ahogy leírtad kérdező.

Eddig nem jelentett problémát. Nem is tudtam, hogy rövid a fitymafékem, de a definíciókat olvasva rövid.

Jelenlegi barátnőm az első, és vele még nem jutottunk vad szexig. De lehet ha ilyenre kerül a sor, elszakadhat, nem tudom.

Szóval nem tudom, mivel lenne jobb, ja megműttetném. Mindenesetre kíváncsivá tett a dolog.

2022. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!