Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az mennyire normális hogy fél...

Az mennyire normális hogy fél óra alatt végig megy rajtam a víz?

Figyelt kérdés

Sziasztok 185cm 90kg vagyok naponta simán megiszok 5 liter vizet de azért mert rettentő hamar végig megy rajtam és máris szomjas vagyok utána, és aggódom hogy egészségügyi baja van.

Most is reggel 8.30 tól 9.30 ig 1 liter víz le ment és már 2x kellett pisilni menni. Reggelre is mindig nagyon kiszáradok, mert hiába iszok este 6-8 óra alvás alatt úgy kiszáradok hogy szó szerint másnapos tudok lenni úgy hogy alkoholt nem iszok.


Ez lehet egészségügyi gond vagy csak gyors az anyagcserém?



2022. júl. 12. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
ez így elsőre ez cukorbetegségnek tűnik.
2022. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Követem. Én is 1-1.5 pohár megivása után kb 20 perc múlva már nem bírom tartani. Bár én L vagyok.
2022. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Cukorbetegség? Egyik legjellemzőbb tünete a magas vízfogyasztás. Nagyfater 6 litert ivott naponta, mielőtt kiderült hogy cukros. Érdemes kivizsgáltatni.


Nekem is elég gyors az anyagcserém, de még nyári melegben, ha edzek sem iszok többet 3 liternél naponta.

2022. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyár van hőség fülledtség,nincs friss levegő plusz a házban kiszárad az ember reggelre mert nem 19 cfok van bent . Na télen igyál ennyit akkor elgondolkodhatszvmi a baj. Nsárga vagy szürkés ködszerű vagy barnás vizelet probléma , ami ammoniás vsgy ecetszerű , ezek betegségek.
2022. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szervezet alapvetően hozzászokik egy idő után a megnövekedett vízfogyasztáshoz, így értelemszerűen szomjasnak érzed magad hamar.


De persze ahogy írták, akár cukorbetegség is lehet.

2022. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!