Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiú hasonló problémával?

Fiú hasonló problémával?

Figyelt kérdés
Testileg szinte teljesen szőrtelen vagyok, de a cerkánál és a zacsim dús és nagyon nagyon szőrös. A zacdiról is több cm szőr lóg. Már borotváltan 1x-2x, de furcsán nézett ki és a bőröm be is gyulladt. Nyírni is próbaltam, de úgy nem tetszett mivel a zacsim is szőrös. Fiú még aki hasonló ezen a téren mint én kort is léci

2022. nov. 1. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt kívánom neked, hogy sose legyen az életben nagyobb problémád ennél.
2022. nov. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Disznópörkölőt javasolnék, de mielőtt komolyan veszed, csak vicceltem.


Le kell vágni a nagy részét, majd borotvahabbal bekenni és leborotválni a maradékot. De úgy csinálod, ahogy jól esik. A párodon kívül más úgysem fogja nézni vagy fogdosni.

2022. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miert zavar? Nem veletlenul szoros! Vagj belole ha hosszu de ne borotvald! Megsertheted, nehezen gyogyul . Begyulladhat! Neked ilyen van es kesz!
2022. nov. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
hasonló nálam is. Mintha az összes szőr ott nőt volna ki. Ennek ellenére nem nyírom .Ha valaki emiatt nem kedvel tegye.
2022. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek egyszerű tények, amiket leírtál, de hogy valójában mi a problémád, az nem derül ki.
2022. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Az még hagyján de borotválás után még szúrni is fog, mikor nő vissza.

Trimmeld. Már nagyon jó szakállvágókat lehet kapni, ezeket nyugodtan tudod ott lent is használni. Be tudod állítani a szőr méretét is.

2022. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Próbáld ki hogy a kádba borotváld le (persze miután a nagyját levágtad) és utána kend be testápolóval.
2022. nov. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
xd
2022. nov. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg szőrtelenítő krémmel!
2022. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
gah
2022. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!