Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiú hasonló problémával?

Fiú hasonló problémával?

Figyelt kérdés
Testileg szinte teljesen szőrtelen vagyok, de a cerkánál és a zacsim dús és nagyon nagyon szőrös. A zacdiról is több cm szőr lóg. Már borotváltan 1x-2x, de furcsán nézett ki és a bőröm be is gyulladt. Nyírni is próbaltam, de úgy nem tetszett mivel a zacsim is szőrös. Fiú még aki hasonló ezen a téren mint én kort is léci

2022. nov. 1. 07:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A szakálnyírók és testszőrnyírók a zacsinál nem jók mert az megvág. Tapasztalatból hallottam.


Nekem is szőrös. Én kíváncsiságból vágtam le, hogy mit rejthet a dzsungel. Aztán csodálkoztam, hogy meiz.


Meg az is benne volt, hogy nekem göndör volt. Összeállt csomósan és 20-30 szőrszál is képzett egyetlen szabályos kör fűrtöt. Olyan kemény volt, hogy kézzel is nehéz volt a szőrfürtöt összenyomni.


Naponta mostam, ennek ellenére a fűrtökben vastag szösz gyült fel naponta. Meg szúrt, izzadt és viszketett is.


Most borotválva van, de néha érzek kéztetést, hogy újranövesszem, csak ténleg szúr. Borotvahab helyett meg tusfűrdőt javasolnék. Nekem az jobban bevált. Csúszósabb és tartósabban megmarad mint a borotvahab.

2023. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!