Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi felfázás okozhatja ezt?

Férfi felfázás okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az mennyire normális, ha a szokásos felfázásos tünetek mellett (sűrű vízelési inger, csípő érzés vízeléskor) a fenekemben is érzem, hogy felvagyok fázva, illetve a talpamnál is? Kb egész gyerekkorom óta ilyen a felfázás nekem. Ez normális?

2023. márc. 19. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Menj el orvoshoz. Felfog írni antibiotikumot, azt szeded, aztán vagy elmúlik, vagy nem. Ha nem, visszamész és kérsz további vizsgálatokat.

Vagy most az a kérdés, hogy miért érzed a seggedben és a talpadban? De mit érzel pontosan?

És biztos, hogy ez felfázás? Egy férfi elég ritkán tud felfázni. (A hosszú húgycső miatt.)

2023. márc. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a prosztatádban van gyulladás. Én a helyedben elmennék vagy magán úton urológushoz vagy kérnék beutalót a háziorvostól urológiára. A talapdra annyit tudok mondani, hogy hideg? Vegyél fel papucsot. Vagy plusz zoknit. Vagy kösd le magad mondjuk a vérkeringés miatt sporttal?
2023. márc. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fájdalmat érzek a fenekemnél és azt hiszem nem is igazán belül, inkább csak a környéken, a lábam pedig nem fázik, inkább csak, ha nem takarom be mindig pisilnem kell. De akkor gondolom ez nem szokványos felfázás tünet akkor. Bár nekem gyerekkorom óta ilyen
2023. márc. 20. 09:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondolom csak egyébként, hogy ez felfázás mert elég gyakori, hogy ilyen kombinációba a szokásos felfázásos tüneteket produkálom, illetve nagyon sokat vagyok sajnos kint hidegben, heti párszor ülök is hideg felületen.
2023. márc. 20. 09:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony egy prosztata gyulladás és jóindulatú megnagyobbodas!Attól van az állandó vizelési inger!
2023. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!