Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás lehet,...

Prosztatagyulladás lehet, hogy soha nem múlik el?

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdett fájni a herém. Sajnos elég későn mentem el orvoshoz, prosztatagyulladást állapított meg. Felírt antibiotikumot és gyulladáscsökkentőt, viszont a lapon az volt, hogy krónikus a betegségem.

Olvasgattam és teljesen megijedtem, hogy lehet, hogy az antibiotikum nem is fog hatni? Adtam vizeletet, de még 1 hétig várni kell az eredménnyel, addig ezt az antibiotikumot kell szednem.

47 éves vagyok.



2023. máj. 16. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne keseredj el, manapsàg màr jòl gyògyithatò betegség a prosztatagyulladàs. Rendszeressen kellene kamillàs teakeveréket innod, napi 1-3 csészével. Ezzel pàrhùzamosan a Kisviràgù fûzikés teakeverék is fogyaszthatò napi egy csészével a délutàni òràkban.
2023. máj. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lassan 2 éve volt prosztatagyulladásom. Negatív lett a tenyésztés, így antibiotikumot nem, csak gyulladáscsökkentőket kaptam + proxelan kúp 60(!) napig. Nem mondom, hogy teljesen rendbe jöttem, mert vannak bizonytalan pillanatok. Nekem azt mondta az urológus, hogy ez elkísérhet életem végéig, hullámzóan visszatérhet, pedig még negyven se vagyok. Amúgy nem mentél későn, nekem is herefájdalommal kezdődött, nálam semmit se találtak először. Aztán egy hónap múlva úgy bedurrant, hogy már-már az öngyilkosságon gondolkodtam. Szerencsére a feleségem nagyon mellettem volt. Vizelni, aludni alig tudtam, erekció meg semmi. 3-4 hét után mekkora öröm volt arra ébredni, hogy áll a zászló. Szerencsére azóta sincs gond. Velem az orvos utána fél évig szedetett szabalpálma kivonatot.
2023. máj. 17. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Haliho! 2017 ota van! 6 év. A doki azt mondta éljek vele mert ez megmarad . Javítani lehet rajt. Pl gyógynövényekkel ha pedig kronikussà vàlt akkor masszàzzsal.
2023. jún. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj fel a prosztata fórum index oldalra
2023. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!