Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata probléma vagy...

Prosztata probléma vagy valami más?

Figyelt kérdés
Két éve nem bakteriális krónikus prosztatagyulladásom volt, szinte az összes tünet jelentkezett. Azóta nagyjából kijöttem belőle, viszont néhány idegesítő dolog megmaradt. Két pici gyerekünk van, egy 3 és egy 5 éves. Ha végre kettesben maradunk a feleségemmel , akkor egy nap többször is összebújunk, van hogy 4-5 alkalommal is egyetlen nap alatt. A potenciával nincs is gond, viszont 3-4 kör után elkezd picit fájni a farokcsontom, illetve néha fura érzésem van a farpofákban is. Továbbá az esetek többségében két sugárban jön a vizelet, más gondom viszont nincs a vizeletürítéssel sem. Nincs gyakori vizelési inger, nem akadozik, nem érzem úgy, hogy nem ürült ki a hólyagom teljesen és éjszaka sem kell felkelnem ez miatt. Az urológust hiába kérdezem, hogy mi lehet a probléma, nem kapok értelmes választ. Kicsit aggasztanak ezek a dolgok, mert szeretném felnevelni a két gyermekemet, illetve még csak 38 éves vagyok. Gondoltam már arra is, hogy esetleg a levofloxacin tartalmú gyógyszer mellékhatása ez. Ezt a gyógyszert annak ellenére kaptam az orvostól, hogy negatív lett a tenyésztés. Van esetleg valakinek valami ötlete?
2023. aug. 22. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy sima izomláz.Nem kell napi 5 x akkor sem ,ha ritkán jön össze .
2023. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de szerintem sajnos nem erről van szó. Sajnos ugyanezek a tünetek akkor is jelentkeznek, ha 5-6 napig nincs magömlésem. Ilyenkor csak egy forró fürdő és egy "könnyítés" segít. Az urológus azt is mondta, hogy valószínűleg azért volt a prosztatagyulladás, mert az akkor egy és három éves gyerek mellett nem volt időnk és energiánk nemi életre. Ezért azt javasolta, hogy 2-3 naponta legyen ejaukuláció, ha másképpen nem, akkor úgy, amiben a férfiaknak évtizedes rutinja van. De azt is hol? Csak a vécén és a fürdőben vagyok egyedül, ott nem tudok, hiszen azokat használják a gyerekek is, a hálóban meg nem fogom kiverni mellette. Így is úgy érzi, hogy nem jó feleség és anya, mert semmire sincs ideje, pedig próbálok annyit segíteni a háztartásban és a gyerekekkel, amennyit csak tudok.
2023. aug. 22. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A két sugárban ürülő vizelet lehet a húgycsőben levő fibroma miatt is. A prosztata gyulladáshoz hasonló tüneteket tud okozni pici vesekő is.
2023. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A vesekő kimutatható ultrahanggal? Mert az nem olyan régen volt.
2023. aug. 22. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!