Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Szednétek fogamzásgát...

Férfiak! Szednétek fogamzásgátlót? Ha igen miért? Ha nem miért?

Figyelt kérdés

2023. aug. 31. 00:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Csak ha a csajom meg gumit húz
2023. aug. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Ez elég összetett kérdés, de ha lenne rá mód és van normális gyógyszer, akkor részemről simán ok a dolog.
2023. aug. 31. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Állítólag létezik ilyen, de nem tudom ennek mi értelme, mert ha nem akarsz gyereket, akkor gumi és meg van oldva.
2023. aug. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

3-as. Gumi nélkül élvezetesebb a szex, de egyébként valóban összetett a dolog.


Élethelyzettől függ szerintem. Ha már házas lennék és lenne gyerekem, akkor szerintem igen.


Ha szingli lennék, alkalmi kalandok miatt nem, mert ott óvszer kell a nemibetegség miatt.


Csak úgy egy párkapcsolatban pedig attól függ, hogy mennyire komoly a dolog. Ha későbbiekben szeretnénk gyereket, akkor sem én, sem a párom ne szedjen, maradjon az óvszer. Ne borítsuk fel a hormonháztartást. Ha egyikünk sem szeretne gyereket a későbbiekben, akkor persze, valószínűleg szedném, mert ahogy régebben utána olvastam, kevesebb hormon gondot okoz a férfiaknak, mint a nőknek a fogamzásgátló.

2023. aug. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
#4:ez tény.
2023. aug. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem.

- Elvből nem szívesen szedek semmilyen gyógyszert.

- Úgyis elfelejteném beszedni.

2023. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Akkor miért is KELL nekünk szedni azt a szart?


Ha én azt mondom, nem szedem hosszú kapcsolatban SEM, akkor 10/9 pasas nekiáll vergődni, én milyen ktsg vagyok, meg ő nem hajlandó gumit húzni.

Oké, ha nem húzol gumit, nem jössz belém, ennyi.


Mert én fixen nem szedek gyógyszert, és teszem tönkre magam, mert ő hisztikézik egy gumin.

2023. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

7

Azért van még más módszer is.

2023. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Mert klimax után többé már nem kell. Előtte meg volt más módszer. Miért pontoztátok le a 8-ast? Csak azért, mert igazat mond?
2023. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Vazektómiát kellene preferálni 3-4 gyerek fölött, de az eléggé véleges megoldás és Magyarországon nem igazán népszerű. Angol férfi kollegáim simán elkötették magukat 2 gyerek után 25-30 között, mire megkérdeztem és ha váltok vagy lesz második ara? Annyival elintézte, hogy fagyasztatott le egy adag spermát erre az eshetőségre, de azért az nem ugyanaz.
2023. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!