Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez a görbeség még belefér?...

Ez a görbeség még belefér? Méret rendben?

Figyelt kérdés

Képet satíroztam, nem célom a mutogatás.

[link]


Hosszra egyébként 13.5-14cm körül van. (felülről mérve)

Kerülete pedig kb 12-12.5cm. Bár néha 13-at is mérek.

Elméletileg átlagos, legalábbis azt olvastam. Bár nem tudom.

Ernyedt állapotban pedig elég kicsi, de igazából pont mindegy, hogy úgy milyen.


Okoz bármiféle gondot együttlét során? Nem érzek egyébként semmit rajta, bemélyedést vagy kidudorodást. Nem fáj. Csak fenntartásaim vannak első alkalmat illetően. Valamint, hogy a partnerem mit szól (kinézetre + érzetre).


Boxerben amúgy balra van mindig. Nem tudom okozhatta-e ezt vagy növelhette-e a görbeségét.

Előre is köszönök minden segítő szándékú választ. Valamint őszintét 🙂



2023. szept. 25. 14:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%

#10 Akkor megismétlem: az enyém nem görbül sem jobbra, sem balra, az enyhe felfelé hajlás emlékezetem óta megvan.

Nagy lapát tenyereim vannak 189cm magasságommal és a 93-95 kilómmal, és a vízilabdának köszönhetően.

Sosem figyeltem arra, hogy melyik oldalra "dől" a farkam recskázás közben, nagy valószínűséggel nem vonalzó mellett vertem egyenesen.

Ennek ellenére középállású a farkam, nem dől sem jobbra sem balra, és nincs benne semmiféle görbület vagy ferdeség sem jobbra, sem balra.

Engem ez egyáltalán nem zavar (sőt, számomra ez így teljesen jól van), az zavar, hogy egy idegen akar ráhúzni egy görbe kotongumit az egyenes farkamra.

2023. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
29%

11.

Nincs ezzel semmi gond, csak az emberek hajlamosak azt hinni, hogy a vízilabdához nem árt egy kis szövegértelmező képesség is, holott a kettőnek semmi köze egymáshoz.

Szeretnénk hinni azt is, hogy egy vízilabdázó soha nem troll, pedig ez sem feltétel. Sőt, most már tudjuk is, hogy trollkodni egyfajta élvezet lehet, mint a vízisportok széles skálája.

2023. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

#12 Rosszindulatú és előítéletes vagy.

Más tekintetben pedig szóra sem érdemes.

2023. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

13. Jobb is lett volna, ha nem méltatsz szóra, mert ha képes lennél szöveget értelmezni, elsírhatnád magad. De nem érted, egyszerűen nincs elég eszed hozzá.

Próbáltam udvarias lenni, de betelt a pohár!

2023. szept. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Utolsó! Az semmiképpen nem nevezhető udvariasságnak, ha ismeretlenül szavakkal bántasz egy másik embert minden ok nélkül.

Jól írta a vizilabdás srác, rosszindulatú és előítéletes vagy, egyéb tekintetben pedig szóra sem érdemes.

Én még annyit hozzátennék, hogy intelligens, beképzelt, és gőgös is vagy, a cinizmusod pedig bicskanyitogató.

Legyen szép a napod, gondolom mára már éppen eléggé kitöltötted máson a frusztrációidból fakadó bosszúéhséged a beszólogatásaiddal. :D

2023. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Unintelligenst írtam de átjavította a billentyűzet.

Az intelligencia távol áll tőled.

2023. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

15. Értelmezési zavarok, előzőleg voltam udvarias, de már nem érdekel (most már nem is akarok finomkodni, ha nem tűnt volna fel) és nem érdekel, mit magyarázol nekem.

Normálisan elmagyaráztam dolgokat, aki azt nem érti, buta ember és troll.

Ez már egy lesüllyedt téma, nem sokakat érdekel, ezért az sem életszerű, hogy valaki kiállna a "vízilabdás" védelmében. Látva a témát, hogy milyen bután viselkedtél.

A természet csodája. Az ember, akinek víz van a fejében.

Lejáratni a vízilabdásokat, egy buta troll képében?

Ez a probléma.

2023. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Öreg, egészen elképesztő a farokgörbületről való fantáziád. Szellemileg Alekosz szintjén lehetsz, amire ne légy büszke.
2023. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Vízilabdás... Ne akarj gondolkodni, nem megy ez neked!

Remélem, a társaidnak több esze van, nem kéne őket is lejáratni!

2023. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy veszem észre, hogy a vizilabdás srác nem akar lesüllyedni sem a vízben, sem egy bizonyos szint alá. Igaza van.
2023. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!