Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez a görbeség még belefér?...

Ez a görbeség még belefér? Méret rendben?

Figyelt kérdés

Képet satíroztam, nem célom a mutogatás.

[link]


Hosszra egyébként 13.5-14cm körül van. (felülről mérve)

Kerülete pedig kb 12-12.5cm. Bár néha 13-at is mérek.

Elméletileg átlagos, legalábbis azt olvastam. Bár nem tudom.

Ernyedt állapotban pedig elég kicsi, de igazából pont mindegy, hogy úgy milyen.


Okoz bármiféle gondot együttlét során? Nem érzek egyébként semmit rajta, bemélyedést vagy kidudorodást. Nem fáj. Csak fenntartásaim vannak első alkalmat illetően. Valamint, hogy a partnerem mit szól (kinézetre + érzetre).


Boxerben amúgy balra van mindig. Nem tudom okozhatta-e ezt vagy növelhette-e a görbeségét.

Előre is köszönök minden segítő szándékú választ. Valamint őszintét 🙂



2023. szept. 25. 14:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

20.

Tévedsz. Megelégedtem azzal, hogy lényegében lehülyéztem, víz van szegénynek a fejében, többet nem ér az egész. Hacsak nem ugyanaz vagy te is.

Számomra inkább intő jel, hogy nem érdemes itt megosztani tapasztalatokat, hiába van sok dolog, amikre én már több évtized alatt rájöttem, férfitársaimnak segíthetnék is ebben-abban, de nem érdemlitek meg, trollok.

2023. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

#21 Te nem tapasztalatokat osztottál meg, hanem ok nélkül sértegetsz és bántasz másokat.

Haver! Azért ez nagy különbség!

2023. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Reménytelen eset vagy. Kérj utolsó kenetet magadra.
2023. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!