Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért metélnek körbe egy 45...

Miért metélnek körbe egy 45 éves férfit?

Figyelt kérdés

Párom nem hajlandó elmondani mi az oka, de körül kellett metélni 45 évesen.

Szeretném tudni mi lehet ennek az oka, ha nem vallási okból történt.

Esetleg nemibetegség miatt lehet? (Lehet, hogy volt félrelépés)



dec. 5. 06:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé kicsinek találom az esélyét, hogy nemibetegség miatt kellett körülmetélni, inkább esetleg szűkület állhat a háttérben.


Egyébként azzal egy fokkal sem leszel előrébb ha itt kérdezgetsz, mert nem fogod tőlünk megtudni hogy a párod miért lett körülmetélve. Ezt egyedül csakis vele tudod megbeszélni, tőle kaphatod meg az információt.


Egy nem túl kedves, sőt számomra elítélendő opció a kutakodás, azaz megkeresed a kapott orvosi papírokat, esetleg belépsz az ESZT-be. Viszont ismétlem, számomra a kutakodás más magánéleti dolgában elítélendő, de te tudod hogy megteszed vagy sem.


Annyi biztos, hogy random csak úgy nem szokás ilyen beavatkozást Magyarországon elvégezni, szóval valami okának biztos lennie kellett, ami miatt a doki úgy ítélte meg, hogy szükséges. Azonban ott elég nagy gondnak tartom, hogy egy kapcsolatban ezt nem tudjátok megbeszélni. Szóval én inkább ezen gondolkodnék el, hogy miért nem bízik meg a párom bennem, hogy a saját eü gondját megossza velem.

dec. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Kb. ezek lehetnek az okai:

Fityma szűkület.

Krónikus balantitis.

Esetleg visszatérő húgyúti fertőzések.

Visszatérő condyloma, HPV fertőzés.

Csökken a szexuálisan átvihető betegségek,péniszrák kockázata.

Vallási okok.

De hogy őnála mi miatt lett, azt itt sehogy sem fogod megtudni.

dec. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Na ez igen! Ezt nevezem én felnőtt kapcsolatnak, ahol a nő gyakorin kérdezi, h mi lehet a párja baja. Ott milyen bizalmi viszony lehet te jó isten xD
dec. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
21%
Zsidó
dec. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én kerdeztem mi az oka, de azt mondja szégyelli és nem beszéljünk róla.

Kotont találtam a kabátja zsebében, arra azt mondta azért kell neki, mert szárad neki a makk és néha ráhúzza.

Velem sose használ kotont.

dec. 5. 10:15
 6/18 anonim válasza:
100%
Ez jo nagy hülyeség, valszeg megcsal
dec. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
Úristen...
dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagy lehet a bizalom, ha ennyit nem árul el neked. Tehát már bocsi, de dugni téged jó, de a céleszköz lecsupaszításának okát nem árulja el?! Lehet zsidó, lehet muszlim, lehet cukorbetegség, lehet fitymaszűkület, lehet "üzemi baleset". A lényeg, hogy ha ennyit nem lehet vele megbeszélni, akkor ez a kapcsolat halott, mert ez is egy szint, hogy ilyen intim titkot nem csak megmutat, de fel is fed neked.
dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az üzemi baleset alatt mire gondolsz? Valakitől elkopott valamit?
dec. 5. 13:43
 10/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle!!!
dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!